joanna jędrzejczyk na temat mateusza gamrota

Joanna Jędrzejczyk na temat Mateusza Gamrota: „Wygląda na to, że ma kolejne mocne wyzwanie…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 października 2023

Joanna Jędrzejczyk na łamach instagrama wypowiedziała się na temat Mateusza Gamrota. Co była mistrzyni kategorii słomkowej napisała w sieci? Okazuje się, że Olsztynianka spytała fanów co sądzą o aktualnej sytuacji Gamera.

Joanna Jędrzejczyk i Mateusz Gamrot pojawili się w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie w trakcie rozmowy okazało się iż popularny „Gamer” został oficjalnym zastępcą na wypadek kontuzji jednego z bohaterów walki wieczoru gali UFC 294.

Dedykowany artykuł na temat tego, że Mateusz Gamrot będzie rezerwowym dla Makhacheva lub Oliveiry znajdziecie tutaj. Mateusz Gamrot oficjalnym zastępcą na UFC 294: Makhachev vs. Oliveira. Gamer leci do Abu Dhabi!

Joanna Jędrzejczyk pyta fanów o Mateusza Gamrota

Joanna Jędrzejczyk na łamach instagrama skomentowała aktualną sytuację Mateusza Gamrota w organizacji UFC. Oto co była mistrzyni kategorii słomkowej napisała w sieci:

„Pracowity sobotni poranek. Dzięki że jesteście z nami i wygląda na to że GAMER ma kolejne mocne wyzwanie przed sobą. Jak oceniacie propozycję Gamera z UFC aby wystąpić w roli zawodnika rezerwowego, w nadchodzącej walce mistrzowskiej w Abu Dhabi?”

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments