Łukasz Charzewski pozbawiony pasa FEN

Łukasz Charzewski pozbawiony pasa mistrzowskiego FEN! Harry odmówił rewanżowej walki z Kacprem Formelą!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 sierpnia 2023

Organizacja FEN wydała oficjalne oświadczenie! Łukasz Charzewski, mistrz kategorii lekkiej został pozbawiony mistrzowskiego pasa! Według informacji podanych w oświadczeniu „Harry” miał odmówić stoczenia rewanżowego pojedynku z Kacprem Formelą!

Kiedy wszystko wskazywało na to, że maraton gal FEN przebiegnie bez większych zakłóceń niespodziewanie w sieci gruchnęła wieść o tym, że Łukasz Charzewski został pozbawiony mistrzowskiego pasa kategorii lekkiej.

Zarówno prezes Paweł Jóźwiak jak i matchmaker Jakub Borowicz nie przewidywali takiej sytuacji. Borowicz, który wczoraj udzielił długiego wywiadu portalowi FanSportu z optymizmem zapatrywał się na przyszłość FEN, a także z nadzieją wypowiadał się na temat transferów do organizacji.

Nim przejdziemy do oficjalnego oświadczenia na temat statusu Łukasza Charzewskiego w FENie przypominamy gdzie obstawić galę FEN 49, która dziś wieczorem odbędzie się w Mrągowie.

FEN 49: Zieliński vs. Kraska – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale FEN obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę FEN 49!

Faworytem bukmacherów jest Kamil Kraska, na którego wygraną wystawiono kurs 1.45! Natomiast na zwycięstwo Adriana Zielińskiego wystawiono kurs 2.52.

Łukasz Charzewski pozbawiony pasa mistrzowskiego FEN!

Oficjalne oświadczenie FEN w sprawie Łukasza Charzewskiego:

„Łukasz Charzewski nie jest już mistrzem FEN w kategorii lekkiej. Harry odmówił walki z Kacprem Formelą, którą zaplanowaliśmy na połowę października. Łukasz miał bronić tytułu i po wypełnieniu kontraktu zostałby wolnym zawodnikiem. Takie warunki ustaliliśmy 4 kwietnia 2023 roku, gdy obie strony podpisały aneks do umowy wydłużający obowiązujący kontrakt.

Charzewski nie przyjął również walki z innym rywalem z Polski z przeszłością w organizacji FEN. Jako FEN nie możemy doprowadzić do sytuacji, w której nasz mistrz wybiera rywali i odmawia wyzwań, które przed nim stawiamy. Bycie czempionem to wielki prestiż, ale również zobowiązania wobec organizacji. Jednym z nich jest stawianie czoła wszystkim wyzwaniom, które FEN przed nim stawia.

Umowa Charzewskiego zostanie przedłużona o 3 miesiące i wyznaczony zostanie rywal, z którym Harry stoczy ostatni pojedynek na mocy kontraktu. Walka odbędzie się na dystansie 3 rund w limicie kategorii lekkiej.”

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments