KSW Colosseum 2 Ziółkowski

KSW zdradza nazwisko kolejnego uczestnika gali KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 marca 2023

Federacja KSW zdradziła nazwisko kolejnego uczestnika gali KSW Colosseum 2! Organizacja dokonała tego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Choć sylwetkę zawodnika zaprezentowano od tyłu to wszyscy fani natychmiast rozpoznali zawodnika, który wejdzie do klatki na Stadionie Narodowym!

8 marca na łamach swoich mediów społecznościowych Marian Ziółkowski zapowiedział ogłoszenie największej walki w karierze. Więcej na ten temat poczytacie tutaj. Marian Ziółkowski zapowiada ogłoszenie „największej walki w karierze”.

Dziś federacja KSW opublikowała tajemnicze zdjęcie prezentujące sylwetkę zawodnika od tyłu. Zarówno branżowi dziennikarze jak i fani szybko rozpoznali kim jest zawodnik na zdjęciu. Oczywiście chodzi o wspomnianego Mariana Ziółkowskiego, mistrza kategorii lekkiej!

Na potwierdzenie ze strony samego zawodnika nie trzeba było długo czekać, gdyż chwilę później zamieścił on to samo zdjęcie na swoim profilu na instagramie!

Jeśli Marian opublikował zdjęcie to wydaje się być kwestią czasu kiedy federacja KSW ogłosi pojedynek z Salahdinem Parnasse, w którym dojdzie do unifikacji mistrzowskich pasów kategorii lekkiej.

Gdzie oglądać najbliższą galę KSW?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0