Marian Ziółkowski KSW

Marian Ziółkowski zapowiada ogłoszenie „największej walki w karierze”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 marca 2023

Marian Ziółkowski, mistrz federacji KSW w kategorii lekkiej zapowiada ogłoszenie największej walki w karierze. Legitymujący się serią czterech kolejnych zwycięstw „Golden Boy” po raz ostatni wszedł do klatki KSW w czerwcu 2022 roku.

Marian Ziółkowski (25-8-1, 1NC) to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych zawodników walczących w federacji KSW. Wielokrotnie nasi czytelnicy i subskrybenci kanału myMMA na youtube podkreślali, że zawsze chętnie czytają lub odsłuchują wywiady z Marianem.

„Golden Boy” miał wrócić do startów na gali KSW 76 jednak wtedy po kilku treningach w Kill Cliff w USA okazało się, że kontuzje uniemożliwią Polakowi przygotowanie się do walki z Salahdinem Parnasse.

Teraz Marian zamieścił w sieci wpis, w którym napisał:

„W oczekiwaniu na największą walkę w mojej karierze. Już niedługo oficjalna informacja.”

Wiele mówi się o tym, że Marian Ziółkowski zmierzy się z Salahdinem Parnasse na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Możliwe jednak, że właściciele federacji nas zaskoczą i ogłoszą wakacyjną galę w Paryżu co byłoby z kolei ukłonem w stronę młodego Francuza.

Więcej szczegółów zapewne poznamy na dniach, kto wie może nawet dziś lub jutro. KSW ostatnio mocno zasypuje nas informacjami o kolejnych zestawieniach i kolejnych eventach.

Zostaw ocenę
0
0