Rekord wpływów z bramki KSW Colosseum 2

KSW Colosseum 2 z największym wpływem z bramki w historii federacji KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 czerwca 2023

Federacja KSW nie pobiła własnego rekordu sprzedanych biletów. Drugiej edycji Colosseum nie udało się przebić pierwszego wydarzenia. Mimo to udało się pobić inny rekord, który zapewne przełoży się na jeszcze lepszą sytuację finansową najlepszej europejskiej organizacji MMA.

Po gali KSW Colosseum 2 mówiło się wiele o tym, że było to wydarzenie, na które federacja KSW musiała wyłożyć największą sumę. Za kulisami przewijała się kwota 4 milionów za samo wynajęcie Stadionu Narodowego, a także łączna kwota kilkunastu milionów złotych po zliczeniu wszystkich kosztów organizacji, oprawy, a także wypłat zawodników.

Sam kontrakt z Viaplay, poziom oglądalności na wspomnianej platformie czy ilość nowych subskrybentów, którzy wykupili dostęp właśnie przez wzgląd KSW Colosseum 2 to zbyt mało by nadrobić poniesione koszta.

W tym momencie pojawia się rekord, który umknął wielu przez fakt, że został odrobinę „ukryty” i został przekazany na twitterze w serii zdjęć, zamiast odrębnego posta. Okazuje się, że gala KSW Colosseum 2 zanotowała największe wpływy z bramki w historii federacji KSW!

Mowa tu oczywiście o kwocie za sprzedane bilety, a także wszelkie inne rzeczy sprzedane na Stadionie Narodowym w dniu gali z których pełen zysk lub procent wpływów trafił na konto federacji KSW.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments