Michał Materla znokautował Paczuskiego

KSW Colosseum 2: Michał Materla potężnie znokautował Radosława Paczuskiego! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 03 czerwca 2023

W szóstej walce gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzyli się Michał Materla i Radosław Paczuski. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej. Jaki był wynik walki Materla vs. Paczuski?

Michał Materla to były mistrz i wielki weteran federacji KSW natomiast Radosław Paczuski stawia dopiero pierwsze kroki w najlepszej europejskiej organizacji MMA.

Zestawienie doświadczonego grapplera z głodnym sukcesów strikerem miało być jedną z dodatkowych atrakcji gali XTB KSW Colosseum 2. Jaki był wynik walki Materla vs. Paczuski?

-=> XTB KSW Colosseum 2 – Relacja na żywo

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Dołącz do grona fanów oglądających galę KSW, transmisja jest dostępna w Viaplay!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Materla vs. Paczuski – relacja XTB KSW Colosseum 2

Michał Materla wchodzi z mocnym lewym, ale Paczuski uniknął ataku i sam wyprowadził soczysty low kick. Trafił Radosław Paczuski i zachwiał się na nogach Michał Materla! Niesamowite Szczecinianin nie tylko się wybronił, ale tez skontrował potężnym prawym overhandem i w parterze wbił gwoździe w głowę Radosława Paczuskiego. Niesamowity Michał Materla!

Video w trakcie aktualizacji

Zostaw ocenę
3
3
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jon
1 rok temu

Prawie padł pierwszy!! Uratowało go szczęście…