ksw 91 humburger vs dudek video zapowiedź

KSW 91: Humburger vs. Dudek – video zapowiedź co-main eventu gali w Libercu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lutego 2024

W sobotę 17 lutego w okrągłej klatce KSW zmierzą się Dominik Humburger i Adrian Dudek. Starcie Czecha z Polakiem będzie co-main eventem gali w Libercu. Zobaczcie video zapowiedź tej walki.

Dominik Humburger pierwotnie miał walczyć z Albertem Odzimkowskim. Radomianin się rozchorował i w jego miejsce wskoczył Adrian Dudek. Ta zmiana w karcie walk spowodowała, że całkowicie z rozpiski wypadł David Hosek, który miał walczyć z Dudkiem.

Pojedynek Humburger vs. Dudek będzie co-main eventem gali w Libercu. Faworytem będzie oczywiście reprezentant gospodarzy. Zawodowy żołnierz będzie mógł liczyć na gromki doping swoich kibiców jednak za Polakiem na eventy także jeździ spora grupa wiernych kibiców, więc na trybunach może dojść do prawdziwej bitwy na okrzyki.

KSW 91: Humburger vs. Dudek – video zapowiedź

Federacja KSW opublikowała oficjalną video zapowiedź co-main eventu gali w Libercu. W sobotę 17 lutego na KSW 91 zmierzą się Dominik Humburger i Adrian Dudek.

https://www.youtube.com/watch?v=EFyQ1dp9dOE

Wszystkie walki i gale KSW możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA. Na galę KSW 91 z myślą o nowych użytkownikach przygotowano specjalną promocję trzech zakładów bez ryzyka.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments