ksw 87 filip macek vs. oleksii polishchuk

KSW 87: Reprezentant gospodarzy zmierzy się z Ukraińcem na gali w Trzyńcu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 sierpnia 2023

Federacja KSW ogłosiła kolejne zestawienie na galę KSW 87 w czeskim Trzyńcu. 14 października Filip Macek podejmie Oleksieja Polishchuka w starciu w kategorii koguciej. Będzie to zatem zestawienie, które powinno porwać fanów MMA z Czech.

W ostatnich dniach federacja KSW zaprezentowała sporo ogłoszeń związanych ze zbliżającymi się galami. Poinformowano między innymi o kontuzji Igora Michaliszyna, który wypadł z KSW 86. Nie zabrakło także informacji o nowo zakontraktowanych zawodnikach. Do federacji KSW trafił Vojtech Garba, zawodnik kategorii półciężkiej.

W starciu wagi koguciej gali KSW 87 Filip Macek (27-18-1, 4 KO, 20 Sub), jeden z najbardziej doświadczonych i najlepszych czeskich zawodników tej kategorii wagowej, zmierzy się z pochodzącym z Ukrainy Oleksiejem Polishchukiem (10-4, 2 KO, 5 Sub). Do pojedynku dojdzie 14 października w Trzyńcu, w hali Werk Arena.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

ksw 86 obstaw galę zakład

Filip Macek – sylwetka zawodnika

Filip Macek to były mistrz czeskiej organizacji GCF oraz były pretendent do tytułu czesko-słowackiej marki Oktagon MMA. Macek zadebiutował w KSW w maju tego roku, ale w okrągłej klatce musiał uznać wyższość Sebastiana Przybysza. Filip rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2010. Do dziś stoczył aż 46 pojedynków. Macek słynie ze świetnych umiejętności parterowych.

24 walki skończył przed czasem, aż w 20 z nich poddał swoich rywali, a 16 razy wygrywał już w pierwszej rundzie. Filip większość starć stoczył w Czechach, ale bił się również w Danii, Polsce, Finlandii, Niemczech, Rosji, Tadżykistanie, Anglii i na Słowacji.

Oleksii Polishchuk – sylwetka zawodnika

Oleksii Polishchuk, mistrz organizacji Armia Fight Night, również stoczy swój drugi pojedynek w KSW. Po raz pierwszy wszedł do okrągłej klatki w październiku roku 2022 i przegrał na punkty z Adamem Soldaevem. Przed debiutem w KSW pochodzący z Ukrainy zawodnik był na fali trzech wygranych z rzędu.

Z dziesięciu zwycięstw, które zdobył w zawodowym MMA, siedem zanotował przed czasem, a cztery już w pierwszej rundzie walki. Polischuk większość swoich walk stoczył do tej pory na Ukrainie, ale bił się również na Malcie i w Polsce.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments