Vojtech Garba nowym zawodnikiem KSW

Vojtech Garba nowym zawodnikiem federacji KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 sierpnia 2023

Vojtech Garba został nowym zawodnikiem federacji KSW! Czech noszący przydomek „Śląski Rycerz” dołączył do polskiej organizacji i zapewne należy się spodziewać jego występu na gali KSW 87 w Trzyńcu. Zawodnik zasili kategorię półciężką.

Vojtech Garba to zawodnik, który na początku kariery walczył nawet w kategorii średniej, następnie toczył boje w kategorii półciężkiej, a w ostatnim czasie bił się w umownym limicie do 229 funtów. „Śląski Rycerz” toczył boje głównie na galach w Czechach i Słowacji, ale ma także na swoim koncie występ na gali w Finlandii.

Do tej pory czeski półciężki zanotował bilans 8 zwycięstw i 4 porażek. Największym sukcesem 27-letniego zawodnika z Frydka-Mistka jest bez wątpienia wygrana nad Goranem Reljicem, zawodnikiem dobrze znanym fanom federacji KSW.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

ksw 86 obstaw galę zakład

Vojtech Garba nowym zawodnikiem KSW!

Poniżej próbka umiejętności zawodnika, który 6 z 8 wygranych walk kończył posyłając rywali na deski po nokautach.

https://www.youtube.com/watch?v=weDZrAb-hFE&pp=ygUNdm9qdGVjaCBnYXJiYQ%3D%3D
https://www.youtube.com/watch?v=iOGxNJiVix8&pp=ygUNdm9qdGVjaCBnYXJiYQ%3D%3D
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments