ksw 87 dreczkowski pokonał garbę na punkty

KSW 87: Michał Dreczkowski pokonał Vojtecha Garbę na punkty!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 października 2023

W piątej walce gali KSW 87 w Czechach zmierzyli się Vojtech Garba i Michał Dreczkowski. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej. Występ na gali w Trzyńcu był dla obu zawodników debiutem w okrągłej klatce KSW.

Czas na pojedynek w kategorii półciężkiej. W piątej walce gali KSW 87 w okrągłej klatce zameldowali się Vojtech Garba i Michał Dreczkowski. „Śląski Rycerz” podejmował na swojej ziemi zawodnika ANKOS MMA. Jakim wynikiem zakończyła się walka zawodników, którzy debiutowali w federacji KSW?

Galę KSW 87 oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez KSW możesz obstawić na stronie eFortuna.pl. Załóż konto, skorzystaj z promocji dla nowych graczy i obstaw KSW 87 tutaj.

KSW 87: Garba vs. Dreczkowski – relacja, wynik walki

Dobra kombinacja bokserska Polaka na którą Garba odpowiada mocnym kopnięciem na nogę wykroczną Dreczkowskiego. Lewy prosty w wykonaniu Śląskiego Rycerza. Bardzo ładna seria ze strony Czecha i Polak odpowiada podobną kombinacją. Mocny kopnięcia. Dreczkowski atakuje kolanem. Garba odpiera te ataki ciosami bokserskimi. Klincz pod siatką, zawodnik ANKOSu przenosi walkę do parteru. Vojtech Garba w gardzie jednak Dreczkowski atakuje Czecha ciosami z góry. Piękne wyjście z opresji w wykonaniu Garby. Wracamy do stójki. Kolejne udane obalenie Dreczkowskiego. Oponenta atakuje jednak łokciami z dołu. Dobra praca Polaka z góry. Vojtech bardzo sprytnie stara się atakować łokciami i rozciąć głowę Dreczkowskiego. Runda 10:9 Dreczkowski.

Ładna seria Dreczkowskiego, odpowiada na te ciosy Garba. Zawodnik ANKOSu rzuca ciosami w przód jednak wygląda na zmęczonego. Polak idzie jednak po sprowadzenie i łatwo obala rywala. Vojtech Garba pracuje z pleców i stara się pójść po duszenie jednak Michał ładnie się broni. Śląski Rycerz wykorzystał moment nieuwagi Polaka i nie tylko odwrócił sytuację, lecz również wrócił do stójki. Czech atakuje kolanami. Dreczkowski się broni i idzie po obalenie. Garba znów się kręci i atakuje mocnymi ciosami z dołu. Zaskakująco to Czech zadaje więcej ciosów mimo, że jest na macie i walczy z pleców. Vojtech Garba pod koniec rundy odwraca sytuację i obala Polaka. Czech atakuje ciosami. Wyrównana odsłona.

Garba zaczyna ciosami, mocno trafia Dreczkowskiego pod siatką. Polak jednak zapina klamrę i będzie próbował pójść po obalenie. Czech jednak odwraca sytuację i teraz to on dociska Dreczkowskiego do siatki. Po chwili ponownie reprezentant ANKOSu jest w lepszej sytuacji. Trudna walka dla obu fighterów, dużo fizycznej pracy. W połowie trzeciej rundy Michał przenosi walkę na matę. Garba w trudnej sytuacji. Polak pracuje ground and pound. Dreczkowski bije z góry natomiast Czech ma coraz mniej miejsca pod siatką i sił na to by się bronić. Północ południe, wracamy do stójki i mamy koniec walki. Runda 10:9 Dreczkowski.

Michał Dreczkowski pok. Vojtecha Garbę po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments