KSW 85 Chuzhigaev vs Gnidko kursy

KSW 85: Chuzhigaev vs. Gnidko – kursy bukmacherskie na walkę o pas kategorii półciężkiej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 sierpnia 2023

Prezentujemy kursy bukmacherskie na walkę Chuzhigaev vs. Gnidko, czyli pojedynek o pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Zawodnicy zmierzą się na gali KSW 85 w Nowym Sączu. Kto jest faworytem bukmacherów w starciu o pas dywizji do 93 kilogramów?

W co-main evencie gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzą się Ibragim Chuzhigaev i Bohdan Gnidko. 19 sierpnia fani zebrani w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu będą zatem świadkami pojedynku o pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Faworytem bukmacherów jest panujący mistrz, Ibragim Chuzhigaev. Mimo to kursy nie odbiegają znacznie od siebie i wydaje się, że wraz z upływem czasu będą jeszcze bardziej zbliżone. Poniżej przypominamy gdzie można obstawiać galę KSW oraz jakie bonusy można zgarnąć. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi kursami na co-main event KSW 85.

KSW 85: Chuzhigaev vs. Gnidko – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Kurs na wygraną Ibragima Chuzhigaeva ustalono na poziomie 1.50 natomiast kurs na zwycięstwo Bohdana Gnidko wynosi 2.45.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments