Kęsik vs. Janikowski na KSW 84

KSW 84: Cezariusz Kęsik vs. Damian Janikowski – zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 lipca 2023

Federacja KSW opublikowała video zapowiedź walki w kategorii średniej. 15 lipca na gali KSW 84 w Gdyni zmierzą się Cezariusz Kęsik i Damian Janikowski. Zobacz oficjalny trailer tego starcia.

Panowie zapowiadają odlot! Cezariusz Kęsik zmierzy się podczas KSW 84 w Gdyni z Damianem Janikowskim. Federacja KSW opublikowała oficjalny trailer tego starcia. Kęsik i Janikowski zmierzą się w limicie do 84 kilogramów.

Wygrany tej bitki będzie mógł liczyć na starcia z wyżej notowanymi rywalami. Przegrany może natomiast skończyć swą przygodę z federacją KSW.

KSW 84 – gdzie obstawić galę?

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

KSW 84: Kęsik vs. Janikowski – video zapowiedź

https://www.youtube.com/watch?v=v_KYbW60dcE&pp=ygUDa3N3

Kursy bukmacherskie na walkę Janikowski vs Kęsik

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 84!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments