KSW 82 lokalizacja

KSW 82 – znamy datę i lokalizację wydarzenia!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 lutego 2023

Federacja KSW w trakcie gali KSW 79 ogłosiła daty kilku swoich kolejnych wydarzeń. O ile informacje na temat gali KSW 80 mieliśmy już wcześniej tak wreszcie pojawiło się więcej wiadomości na temat gal KSW 81 oraz KSW 82. Kiedy i gdzie odbędzie się gala KSW 82?

Zacznijmy od gali KSW 80, wiedzieliśmy bowiem że to wydarzenie odbędzie się 17 marca jednak dość niespodziewanie dotarł do nas przeciek, że doszło do zmiany w walce wieczoru. Później wszystko się potwierdziło. Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia tutaj. KSW 80 – nowa walka wieczoru gali w Lubinie! Przeciek wyszedł od… uczestnika KSW 79!

Następna w kolejce gala KSW 81 odbędzie się 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim. W walce wieczoru dojdzie do pojedynku o wakujący pas kategorii półśredniej. Artykuł dedykowany temu eventowi znajdziecie tutaj. KSW 81: Bartosiński vs. Szczepaniak – Tomaszów Mazowiecki. Utalentowani Polacy zawalczą o pas kategorii do 77 kg!

Co do nadchodzących wydarzeń to zdradzono również datę oraz lokalizację gali KSW 82! Okazuje się, że właściciele federacji KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski podjęli decyzję o tym, aby zorganizować tę galę w studiu telewizyjnym.

Gala KSW 82 odbędzie się 13 maja w studiu telewizyjnym ATM Studio w Warszawie. Na ten moment nie znamy niestety nazwisk uczestników tego wydarzenia jednak należy się spodziewać, że zobaczymy na nim raczej młodszych zawodników lub nowy narybek federacji, gdyż wszystkie największe „dziala” federacja wytoczy dopiero kilka tygodni później na galę KSW Colosseum 2. KSW Colosseum II – 3 czerwca na Stadionie Narodowym [VIDEO]

Gdzie oglądać najbliższą galę KSW?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0