Robert Ruchała KSW 80

KSW 80 – nowa walka wieczoru gali w Lubinie! Przeciek wyszedł od… uczestnika KSW 79!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lutego 2023

Wygląda na to, że właściciele federacji KSW nie zdołali utrzymać kolejnej informacji w tajemnicy. Tym razem poznaliśmy nową walkę wieczoru gali KSW 80 za sprawą filmiku opublikowanego przez jednego z uczestników gali KSW 79.

Brian Hooi najwyraźniej nie zdawał sobie sprawy z tego, że „testując” matę w klatce i wykonując rozruch przed galą przy okazji ujawni nową walkę wieczoru gali KSW 80 w Lubinie.

Jeden z cornerów Hooia kręcił Briana i przy okazji pojechał kamerą w lewo tak, że mogliśmy ujrzeć banner reklamujący KSW 80 w jednym z narożników.

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Dzięki temu poznaliśmy nowy main event gali KSW 80 w Lubinie. Fani talentu Roberta Ruchały i jego widowiskowych występów w klatce KSW mogą spać spokojnie, gdyż ten zawodnik pozostaje w rozpisce wydarzenia.

Zmienił się natomiast rywal Ruchały, którym nie będzie Dawid Śmiełowski tylko Lom-Ali Eskiev. Informacja zostanie zapewne oficjalnie potwierdzona w trakcie gali KSW 79. Znając życie Śmiełowski doznał urazu, który wykluczył go z udziału w marcowej gali.

Zostaw ocenę
0
0