KSW 81 Bartosiński vs. Szczepaniak

KSW 81: Bartosiński vs. Szczepaniak – Tomaszów Mazowiecki. Utalentowani Polacy zawalczą o pas kategorii do 77 kg!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lutego 2023

Tomaszów Mazowiecki ugości fanów federacji KSW – 22 kwietnia 2023 roku. To właśnie wtedy na gali KSW 81 o pas kategorii do 77 kilogramów zawalczą Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak. Dwaj utalentowani Polacy zmierzą się w boju o wakujący pas, który pozostawał bez właściciela od momentu odejścia Roberto Soldicia.

Faworytem pojedynku będzie niepokonany Adrian Bartosiński (12-0), jednak nie można absolutnie odbierać szans trenującemu w Belgii Arturowi Szczepaniakowi (9-1). Obaj fighterzy legitymują się dobrymi seriami wygranych, z których oczywiście okazalej wygląda ta „Bartosa”, który ma dwanaście kolejnych zwycięstw.

Będzie to pierwsza wizyta federacji KSW w Tomaszowie Mazowieckim i zapewne gala przyciągnie na trybuny wielu fanów. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 22 kwietnia – oznacza to, że marcowa gala w Lubinie będzie na ten moment jedyną odskocznią od standardowych sobotnich wydarzeń.

Adrian Bartosiński wygrał wszystkie walki w KSW przed czasem, podobnie było zresztą w przypadku udziału zawodnika w programie Only One – Tylko Jeden, gdzie także nokautował oponentów. Pod banderą federacji KSW Bartosiński pokonał kolejno: Walawskiego, Padillę, Michalskiego, Grzebyka oraz Kaszubowskiego.

Artur Szczepaniak do tej pory walczył w KSW dwukrotnie. Poddał Jivko Stoimenova oraz znokautował Briana Hooia. To właśnie efektowny nokaut wysokim kopnięciem okazał się dla Szczepaniaka przepustką do walki o pas kategorii do 77 kilogramów.

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0