Sebastian Przybysz KSW 82 wygrał

KSW 82: Sebastian Przybysz pokonał Filipa Macka!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 maja 2023

W szóstej walce gali KSW 82 zmierzyli się Sebastian Przybysz i Filip Macek. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej. Jaki był wynik walki Przybysz vs. Macek?

Sebastian Przybysz (10-3, 4 KO, 3 Sub), były mistrz wagi koguciej KSW i numer jeden rankingu tej kategorii wagowej, powróci do okrągłej klatki podczas gali KSW 82. Jego rywalem będzie prawdziwy specjalista od poddań i jeden z najbardziej doświadczonych czeskich zawodników MMA, Filip Macek (27-17-1, 4 KO, 20 Sub). Starcie w kategorii koguciej odbędzie się 13 maja w warszawskim Studiu ATM.

W ostatnich dniach reprezentant Mighty Bulls Gdynia nie krył rozczarowania zachowaniem przedstawicieli federacji wobec jego osoby. Sebastian Przybysz: „Jakbym dostał liścia w twarz. Myślałem czy ktoś nie ma do mnie problemu w KSW…”

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja z gali rozpoczęła się o godzinie 19:00, dołącz do grona fanów oglądających galę KSW!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki Przybysz vs. Macek

Sebić rozpoczął niskim kopnięciem. Czech szarżuje jednak Przybysz ładnie zszedł z linii ataku Macka. Obrotówka w wykonaniu Filipa Macka. Bardzo mocne wysokie kopnięcia Czecha. Ależ bitka! Cios za cios, low kick za low kick! Wspaniale rozpracował Polak rywala! Sebastian Przybysz bardzo mocno okopał nogę wykroczną oponenta, a ten ma już problemy z ustaniem. Przybysz zdecydowanie zmniejszył mobilność rywala. Kopnięcie za kopnięcie. Runda na konto Polaka.

Nie minęła ani minuta drugiej rundy i już mamy walkę w parterze. Sebastian Przybysz z góry. Sebić pracuje ciosami natomiast Macek stara się skręcać z pleców. Przybysz atakuje i stara się utrzymać pozycję tak by sędzia nie wrócił walki do stójki. Sebić umęcza rywala. Ładna praca zawodnika Mighty Bulls Gdynia. Mocne ground and pound Przybysza. Runda na konto Polaka.

Filip Macek musi podjąć ryzyko. Przybysz niepotrzebnie wdaje się w bitkę z rywalem. Sprowadzenie i Sebić może atakować rywala z góry. Macek próbował wykluczyć rękę Polaka i pójść po dźwignię jednak Przybysz łatwo sobie z tym poradził. Bardzo mocne ciosy Sebicia z góry. Sebastian Przybysz idzie po kimurę. Przybysz przeszedł do krucyfiksu i zdołał skończyć walkę przed czasem!

Zostaw ocenę
0
1
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments