Adrianna Kreft udusiła Karolinę owczarz ksw 81

KSW 81: Adrianna Kreft szybko poddała Karolinę Owczarz! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 kwietnia 2023

W szóstej walce gali KSW 81 zmierzyły się Karolina Owczarz i Adrianna Kreft. Pojedynek pań zakontraktowano w limicie kategorii muszej (-77 kg). Była pięściarka wróci do klatki KSW po ośmiu miesiącach by zmierzyć się z niepokonaną fighterką. Jaki był wynik walki Owczarz vs. Kreft?

Karolina Owczarz ma na swoim koncie siedem pojedynków stoczonych w KSW, z których pięć zakończyło się jej zwycięstwami. Ostatni raz walczyła w sierpniu 2022 roku podczas gali KSW 73. Reprezentantka WCA Fight Team zmierzyła się wówczas z Natalią Baczyńską-Krawiec i wygrała z nią na punkty.

Adrianna Kreft zadebiutowała w okrągłej klatce podczas gali KSW 75 i pokonała na punkty doświadczoną Petrę Částkovą. Tym samym Adrianna zdobyła czwartą wygraną w zawodowy MMA, w którym pozostaje niepokonana. Kreft zadebiutowała w profesjonalnych klatkach w czerwcu 2021 roku i szybko wygrała trzy pojedynki, z których dwa skończyła przed czasem.

KSW 81 – gdzie oglądać? Stream online, transmisja.

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja rozpoczęła się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki Karolina Owczarz vs. Adrianna Kreft

Karolina Owczarz skróciła dystans i szybko rozpoczęła pracę lewym prostym. Owczarz próbowała wejść w nogi rywali jednak Kreft świetnie się wybroniła, a następnie w parterze nie dała Karolinie przejść pozycji, wpięła ciasny trójkąt rękoma i udusiła byłą pięściarkę. Szybka robota Adrianny Kreft!

Adrianna Kreft udusiła Karolinę Owczarz w 1:13 pierwszej rundy (duszenie trójkątne rękoma)

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments