KSW

KSW 54: Gamer pozostaje niepokonany!

Pinterest LinkedIn Tumblr

W walce wieczoru gali KSW 54 zmierzyli się Mateusz Gamrot i Marian Ziółkowski. Stawką walki był pas mistrzowski kategorii lekkiej (-70 kg).

Bardzo spokojny początek ze strony obu zawodników. Widać, że Gamrot i Ziółkowski mają do siebie sporo szacunku i w pierwszych minutach walki badają się wzajemnie sprawdzając na co mogą sobie pozwolić w tej walce. Runda zapewne na konto Gamera, który zaliczył sprowadzenie i ostatnią minutę spędził z góry.

Druga runda również dla Gamrota, wygląda na to, że wraz z upływem czasu zawodnik Czerwonego Smoka się rozkręca. Ponownie mieliśmy sprowadzenie pod koniec odsłony i Gamer podjął próbę skrętówki, z której Ziółkowski jednak łatwo się wyplątał.

Kolejna odsłona dla Gamrota. Trzeba jednak przyznać, że Ziółkowski stawia twarde warunki i nie daje się łatwo zaskoczyć zawodnikowi pochodzącemu z Kudowy-Zdrój.

No i mamy piątą rundę, wszystkie wcześniejsze wygrał Mateusz Gamrot. Marian Ziółkowski musi podjąć ryzyko, w przeciwnym wypadku będzie musiał pogodzić się z porażką w walce mistrzowskiej.

Koniec walki, którą można skwitować krótko – pięć do zera dla Gamera. Wszystkie rundy dla zawodnika Czerwonego Smoka Poznań. Życzymy powodzenia w UFC.

Comments are closed.