Klaudia Syguła stoczy pojedynek na gali w Genewie

Klaudia Syguła stoczy pojedynek na gali w Genewie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 sierpnia 2023

Klaudia Syguła wreszcie zaliczy powrót do klatki. Zawodniczka miała już zestawione dwie walki w tym roku jednak nie doszły one do skutku. Ostatecznie Polka wróci do klatki 16 września gdzie na gali w Genewie zmierzy się z Yulią Kutsenko, zawodniczką która zaliczyła przegrany start w FEN.

Klaudia Syguła miała walczyć z Rizlen Zouak w maju na gali ARES FC 15, jednak ten pojedynek nie doszedł do skutku. Następnie Polka została zestawiona z Yulią Kutsenko na lipcowy event i ta walka także się nie odbyła.

Ostatecznie organizacja MMA GP postanowiła ponownie zestawić Polkę z Kutsenko by wreszcie doprowadzić do starcia zawodniczek, które mają na swoim koncie po jednym występie w organizacji FEN. Syguła i Kutsenko zmierzą się 16 września na gali w Genewie, a walkę zakontraktowano w limicie kategorii koguciej (-62 kg). 24-letnia Polka legitymuje się serią pięciu kolejnych zwycięstw natomiast Kutsenko sporo ostatnio przegrywała.

Yulia przegrała sześć walk w półtora roku jednak cztery z tych starć odbyły się na zasadach bokserskich. W ostatnim występie Kutsenko uległa Jacqueline Cavalcanti, która już w sobotę zawalczy na gali UFC w Paryżu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments