Kęsik przed walką z Janikowskim KSW

Kęsik przed walką z Janikowskim: „On jest medalistą olimpijskim w zapasach, ale będziemy się bili na zasadach MMA!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 lipca 2023

Cezariusz Kęsik przed walką z Damianem Janikowskim na gali KSW 84 w Gdyni. Co do powiedzenia przed pojedynkiem z Damianem miał zawodowy żołnierz?

Już 15 lipca w Gdyni dojdzie do interesującego pojedynku w kategorii średniej. Cezariusz Kęsik stanie do boju z Damianem Janikowskim. Wygrany tego starcia będzie mógł myśleć o walkach z jeszcze mocniejszymi oponentami natomiast przegrany zapewne będzie musiał się pogodzić z rozstaniem z federacją KSW.

Co przed pojedynkiem z Damianem Janikowskim powiedział Czarek, który na co dzień poza treningami jest również zawodowym żołnierzem?

„Zawodowym żołnierzem jestem od pięciu lat. Służę w kompanii zabezpieczenia na etacie młodszego kierowcy. Każdy dzień w pracy zaczynam od rozruchu fizycznego. Potem zakładam mundur i realizuję zadania służbowe. Służba wojskowa jest wymagającą pracą, ale pozwala mi się realizować także w sporcie. Bycie żołnierzem oraz fighterem ma wiele wspólnych cech: dyscyplinę, upór w dążeniu do określonego celu, odwagę czy waleczność. Fajne, medialne nazwisko. Chcę pokazać światu, że mogę pokonywać takich ludzi jak Damian Janikowski. On został brązowym medalistą igrzysk olimpijskich w zapasach, ale będziemy się bili na zasadach MMA i to moja ręka będzie w górze w tej walce. Mam wszystkie argumenty, aby tego dokonać. Muszę mieć tylko dobry dzień.”

KSW 84 – gdzie obstawić galę?

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Kursy bukmacherskie na walkę Janikowski vs Kęsik

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 84!

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments