Juras Galeria Sław KSW wejście

Juras ponownie wejdzie do klatki podczas Colosseum… Znamy szczegóły!

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 26 maja 2023

Federacja KSW zdradziła szczegóły wejścia Jurasa do Galerii Sław organizacji. Łukasz Jurkowski będzie pierwszym zawodnikiem uhonorowanym w ten sposób. Specjalna ceremonia odbędzie się podczas XTB KSW Colosseum 2, a Juras ponownie wejdzie na tej gali do okrągłej klatki!

Federacja KSW zdradziła kilka szczegółów dotyczących wejścia Łukasza Jurkowskiego do Hall of Fame. Juras będzie pierwszym zawodnikiem uhonorowanym w ten sposób, a ceremonia odbędzie się w trakcie gali XTB KSW Colosseum 2.

Oznacza to, że Jurkowski ponownie wejdzie do klatki KSW przy akompaniamencie wybranej przez siebie muzyki. Oczywiście Jurkowski nie pojawi się w okrągłej klatce po to, aby stoczyć kolejny pojedynek, a jedynie by dostąpić zaszczytu „wejścia” do Galerii Sław federacji KSW.

Kilka dni temu w wywiadzie udzielonym naszej redakcji Juras powiedział:

„Bardzo dobrze się czuję, fajna informacja, fajna chwila. Fajne docenienie tak naprawdę 20 lat pracy. 20 lat walki i promocji tego sportu, nie tylko w ringu, w klatce czy przy mikrofonie, ale gdzieś tam na zewnątrz cały czas. Fajnie że miałem przyjemność walczyć w pierwszym turnieju KSW, miałem przyjemność wygrać ten turniej i zostać pierwszym mistrzem KSW, teraz będę pierwszy w Hall of Fame. Także nikt nie będzie mówił, że Juras wiecznie drugi!”

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Sylwetka Łukasza Jurkowskiego

Łukasz Jurkowski swoją przygodę z KSW rozpoczął w roku 2004 od gali numer jeden, podczas której rozbił trzech rywali i został pierwszym mistrzem organizacji. Wywodzący się z taekwondo Łukasz był też finalistą dwóch kolejnych turniejów. Popularny „Juras” rozwijał się wraz z marką KSW i przez lata dostarczał nie tylko emocji w białym ringu, ale również został komentatorem gal i jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów świata MMA.

W roku 2011 „Juras” ogłosił zakończenie kariery, ale sześć lat później wrócił i już w okrągłej klatce dalej toczył swoje boje. Pod szyldem polskiej organizacji Łukasz walczył 22 razy i 15 razy to jego ręce na końcu walki były unoszone w geście zwycięstwa. W całej karierze konfrontował się nie tylko w Polsce, ale również w Chorwacji, Holandii, Rosji, Słowenii, Bułgarii, a także w Stanach Zjednoczonych.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Borys
6 miesięcy temu

Brakło kasy wraca do MMA żenada nigdy nie trenowałem ale możemy zatańczyć w klatce