ksw hall of fame

KSW wprowadza Galerię Sław!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 maja 2023

Federacja KSW organizuje gale MMA od lutego 2004 roku. Poza numerowanymi wydarzeniami Maciej Kawulski i Martin Lewandowski organizowali w przeszłości także wydarzenia z cyklu Elimination, oraz eventy Fight Club oraz Extra. Teraz podjęto decyzję o wprowadzeniu Galerii Sław!

Nie może zatem dziwić fakt, że w końcu podjęto decyzję o wprowadzeniu Galerii Sław. Federacja KSW poinformowała o tej decyzji na swojej oficjalnej stronie internetowej. W krótkim komunikacie zapewniono, że wkrótce poznamy nazwisko pierwszego zawodnika, który zostanie „wciągnięty” do Hall of Fame.

Spodziewamy się, że pierwszymi zawodnikami, którzy trafią do wspomnianej Galerii Sław mogą być Mamed Khalidov i Łukasz Jurkowski. Nazwisko tego pierwszego jest bezsprzecznie kojarzone z marką KSW i jej największymi eventami. „Juras” natomiast zapisał się w historii jako zwycięzca pierwszego turnieju KSW na gali KSW 1, a także finalista dwóch kolejnych turniejów na galach KSW 2 oraz KSW 3!

Nim przejdziemy do informacji prasowej KSW na temat Galerii Sław przypominamy, że kolejne wydarzenie organizowane przez duet właścicieli Kawulski & Lewandowski odbędzie się już w sobotę 13 maja.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 13 maja i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW wprowadza Galerię Sław!

Po blisko 20 latach na rynku, prawie 90 wydarzeniach i setkach walk toczonych niegdyś w białym ringu, a dziś w okrągłej klatce, organizacja KSW zdecydowała o utworzeniu Hall of Fame. W każdym roku wyróżniani będą zawodnicy, a także inne osoby, które w wyjątkowy sposób wpisały się w historię organizacji.

Wojownicy z całego świata konfrontujący się od lat o miano najlepszych napisali wiele wspaniałych historii walcząc pod skrzydłami organizacji KSW. Teraz organizacja podsumowując te historie i fantastyczne starcia, których fani byli świadkami na przestrzeni blisko 20 lat, będzie wyróżniała największych bohaterów zapisanych złotymi zgłoskami na kartach KSW. Już niedługo pierwszy z nich zostanie uhonorowany wprowadzeniem do Hall of Fame.      

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments