johnny walker szybko wróci do octagonu ufc

Johnny Walker szybko wróci do octagonu?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 listopada 2023

Wiele wskazuje na to, że Johnny Walker szybko wróci do octagonu UFC. Brazylijczyk który na gali UFC 294 walczył z Magomedem Ankalaevem zamieścił w sieci wpis świadczący o tym, że zna termin kolejnej walki.

Starcie Johnny Walker vs. Magomed Ankalaev do którego doszło na UFC 294 zakończyło się zamieszaniem w octagonie i interwencją Dany White’a. Ankalaev sfaulował Walkera, a następnie lekarz uznał, że Brazylijczyk nie jest w stanie kontynuować walki. Pojedynek przerwano i uznano za nieodbyty co spotkało się ze sporą dezaprobatą ze strony fanów, ekspertów oraz samych zawodników.

Teraz Walker, który trenuje w SBG w Irlandii zamieścił na platformie X (dawny twitter) wpis świadczący o tym, że zna już termin kolejnego pojedynku. Niewykluczone, że będzie to rewanżowa potyczka z Ankalaevem jednak Brazylijczyk nie zamieścił żadnej informacji na temat rywala.

Zapewne więcej szczegółów poznamy w najbliższych dniach. Rozpiski nadchodzących gal są dopakowane dużymi starciami i jedynymi dogodnymi terminami na szybki powrót Walkera wydają się być gala mniejsza gala UFC w Las Vegas, która odbędzie się 18 listopada, lub gala UFC w Szanghaju, która odbędzie się 9 grudnia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments