jared cannonier zastępca ufc 293 adesanya vs strickland

Jared Cannonier potwierdzony jako oficjalny zastępca na UFC 293: Adesanya vs. Strickland!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 września 2023

Jared Cannonier będzie oficjalnym zastępcą na wypadek, gdyby jeden z bohaterów walki wieczoru gali UFC 293 doznał kontuzji. Amerykanin, który już wcześniej zapowiadał gotowość do przejścia obozu przygotowawczego i wypełnienia limitu wagi tak naprawdę był jedynym zawodnikiem z TOP 5 rankingu gotowym do podjęcia tego wyzwania.

Ktoś może spytać dlaczego nazywamy obóz treningowy oraz proces zbijania wagi wyzwaniem, nie ma co ukrywać, że zawodnicy walczący w UFC, a zwłaszcza ci będący w czołówce rankingu danej kategorii wagowej nie często podejmują rolę oficjalnego zastępcy.

Jednym z fighterów o którym wypada wspomnieć w takim wypadku jest Colby Covington, który pojawił się w Londynie gdzie wypełnił limit wagowy i do ostatnich chwil był gotów wskoczyć do main eventu, gdyby któryś z zawodników z dwójki Edwards – Usman wypadł z rozpiski z powodu choroby, kontuzji czy problemów poza sportowych.

Teraz dokładnie tego samego zadania podejmie się Jared Cannonier. 39-letni Amerykanin w ostatnich trzech latach przegrał jedynie z Israelem Adesanyą po decyzji sędziów. Pozostałe cztery walki „Killa Gorilla” wygrał zostawiając w pokonanym boju Brunsona, Gasteluma, Stricklanda i Vettoriego.

Jak zapewne już zauważyliście jest to rozsądna zagrywka matchmakerów organizacji UFC jeśli bowiem ktoś z dwójki Adesanya – Strickland wypadnie ze starcia to wchodzący na zastępstwo Cannonier automatycznie sprawi, że main event gali UFC 293 stanie się także walką rewanżową, więc będzie miał „historię”.

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj tutaj!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 293! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments