Błachowicz Adesanya rewanż UFC

Jan Błachowicz zejdzie do kategorii średniej? „Israel chcesz kolejnego rewanżu? Wiesz gdzie mnie znaleźć!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 kwietnia 2023

Wygrana Israela Adesanyi nie przeszła niezauważenie. Już w trakcie transmisji z gali UFC 287 komentujący galę Łukasz Jurkowski zdradził, że Jan Błachowicz bacznie obserwuje pojedynek Pereira vs. Adesanya 2. Okazuje się, że tuż po gali Janek rzucił dość ciekawą propozycję.

Jan Błachowicz śledził uważnie walkę wieczoru gali UFC 287. W main evencie wydarzenia w Miami górą był Israel Adesanya, który pokonał Alexa Pereirę po potężnym nokaucie w drugiej rundzie. Więcej na temat tej walki poczytacie tutaj. UFC 287: Israel Adesanya brutalnie nokautuje Alexa Pereirę [VIDEO]

Były mistrz UFC w kategorii półciężkiej najwyraźniej uznał, że warto rzucić ciekawą propozycję na stół i zobaczyć jak zareaguje na nią „The Last Stylebender”. Oto co w sieci napisał Janek:

„Gratuluję udanego rewanżu Israel. Jeśli chcesz kolejnego rewanżu to wiesz gdzie mnie znaleźć! Tym razem w kategorii średniej o twój pas mistrzowski.”

Oczywiście gdyby Adesanya zgodził się zaakceptować taką propozycję to Jan Błachowicz miałby przed sobą nie tygodnie, a miesiące ciężkiej pracy związanej ze zbijaniem wagi co zapewne stanowiłoby wielkie wyzwanie dla Polaka. Nie oznacza to jednak, że jest to niemożliwe, mieliśmy już w sporcie wiele przykładów w którym zawodnicy ścinali tak wiele kilogramów.

By daleko nie szukać przykładów wystarczy wymienić Alexa Pereirę, czy Anthony’ego Johnsona. W swoim czasie sporo zrzucał też Michał Materla, który dochodził wagą niemal do 110kg by następnie zbijać do limitu 84 kilogramów.

Zostaw ocenę
0
0