UFC 287 adesanya znokautował pereirę

UFC 287: Israel Adesanya brutalnie nokautuje Alexa Pereirę [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 kwietnia 2023

Czas na walkę wieczoru gali UFC 287! W main evencie wydarzenia w Miami-Dade Arena spotkali się Alex Pereira i Israel Adesanya. Był to rewanżowy pojedynek zawodników, a jego stawką był pas mistrzowski kategorii średniej. Jaki był wynik walki wieczoru UFC 287?

W pierwszym pojedynku górą był Alex Pereira który zanotował wygraną przez techniczny nokaut w piątej rundzie i tym samym zapewnił sobie tytuł mistrzowski kategorii średniej.

Israel Adesanya utracił pas i zapewne zrobi wszystko by odzyskać trofeum. To właśnie „The Last Stylebender” jest faworytem bukmacherów.

Jaki padł wynik w walce wieczoru gali UFC 287? Poniżej prezentujemy relację z main eventu:

Mocne niskie kopnięcia na otwarcie walki. Obaj zawodnicy starają się okopać nogę wykroczną rywala. Próba wysokiego kopnięcia ze strony Adesanyi, jednak Pereira spokojnie odchylił głowę i przepuścił uderzenie. Pereira odpowiada frontem. Jak chodzi o ciosy pięściami to obaj zawodnicy stawiają na długie proste. Israel zaatakował w ten sposób głowę rywala natomiast „Poatan” korpus oponenta. Bardzo spokojna runda.

Trafia kilka razy Pereira, mocnym lewym ukąsił Adesanyę a ten ucieka pod siatkę. Po chwili wymiany to Israel odpowiada. Alex skupia się na atakowaniu korpusu i nóg, natomiast jeśli decyduje się na ataki na głowę Stylebendera to po to by zaskoczyć oponenta. Próba high kicka ze strony Poatana. Szybszy Adesanya stara się kąsać rywala i co jakiś czas wypuszcza stopujące proste. Niesamowite! W pewnym momencie wydawało się, że Pereira trafia pod siatką, jednak Israel odpalił mocarny prawy i trafił Brazylijczyka tak mocno że ten ugiął się a gdy próbował się wyprostować otrzymał kolejny potężny cios i padł na matę jak długi!

Zostaw ocenę
0
0