Jan Błachowicz walka powrót octagon UFC

Jan Błachowicz sugeruje podpisanie kontraktu na kolejną walkę w UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 maja 2023

Jan Błachowicz od dłuższego czasu publikował na instagramie materiały video ze swoich treningów. O ile przy wcześniejszych postach widniał jedynie hasztag Legendary Polish Power, tak teraz pojawiły się kolejne świadczące o tym, że Polak został wezwany do akcji!

Jan Błachowicz to były mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej. Słynący z potężnej siły ciosu Polak od kilku tygodni wrzuca na instagrama kolejne zdjęcia i filmy ze swoich treningów. Janek bardzo często dodaje pod nimi hasztag Legendary Polish Power, czyli Legendarna Polska Siła.

Aktualnie sytuacja w kategorii półciężkiej jest niezwykle ciekawa, gdyż Jiri Prochazka ogłosił, że nie będzie w stanie wykurować się na sugerowany przez Jamahala Hilla wakacyjny termin walki – Jiri Prochazka zdradził potencjalny termin powrotu do UFC. Alex Pereira ogłosił przenosiny do kategorii do 93 kilogramów, więc również nie ma aktualnie wyznaczonego rywala. Podobnie ma się sytuacja z Magomedem Ankalaevem, którego obóz i manager domagają się rewanżowej potyczki z Błachowiczem.

W naszym odczuciu najważniejsze są w tym momencie dwie sprawy pierwsza, jeśli Błachowicz zawalczy na gali w USA to powinien koniecznie znaleźć się w rozpisce wydarzenia sprzedawanego w systemie pay-per-view, a już na 100% Janek i jego team powinni się wystrzegać kolejnego startu w UFC APEX.

Natomiast jeśli Polak miałby bić się na gali z cyklu Fight Night to tutaj idealna wydaje się lipcowa gala w Londynie lub jakakolwiek inna gala tego typu w Europie. W main evencie gali w Anglii wystąpi Marcin Tybura, o czym więcej pisaliśmy tutaj. Marcin Tybura wystąpi w walce wieczoru gali UFC w Londynie! Dana White oficjalnie potwierdził rywala Polaka!

Dziś Błachowicz zamieścił w sieci wpis, który wyraźnie sugeruje podpisanie kontraktu na kolejną walkę w UFC. Polak poza standardowym dla siebie hasztagiem dodał bowiem dwa kolejne: Called to action oraz I’m signed, które na polski można przetłumaczyć jako „Wezwany do akcji” oraz „Podpisałem kontrakt”. Zapewne więcej na ten temat dowiemy się w kolejnych dniach.

Zostaw ocenę
0
1
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments