Aspinall vs Tybura UFC London

Marcin Tybura wystąpi w walce wieczoru gali UFC w Londynie! Dana White oficjalnie potwierdził rywala Polaka!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 maja 2023

Dana White w specjalnym materiale live oficjalnie potwierdził walkę wieczoru gali UFC w Londynie. Marcin Tybura na wakacyjnym evencie 22 lipca zmierzy się z reprezentantem gospodarzy Tomem Aspinallem!

Marcin Tybura i Tom Aspinall „umawiali się” na pojedynek od dłuższego czasu, a to zawodnicy wspomnieli o sobie na łamach MMA Hour, a to przegadywali się w mediach społecznościowych, aż w końcu Anglik na sesji Q&A przed galą UFC 286 powiedział:

„Czuję się świetnie, wróciłem do treningów. Posłuchajcie muszę postawić sprawę jasno, musimy sprawić by w tym roku odbyła się kolejna gala na Wyspach Brytyjskich. ja mam tego wielkiego polskiego bałwana, który wyzywa mnie do walki online. Dlatego jeśli Marcin Tybura tego chce, to zróbmy to tutaj, w Anglii w wakacje. No dawaj, zapraszam”

Dziś prezes najlepszej ligi MMA na świecie oficjalnie potwierdził to zestawienie. Marcin Tybura i Tom Aspinall zmierzą się 22 lipca na gali UFC w Londynie. Starcie to oczywiście zostało zakontraktowane w kategorii ciężkiej.

Na oficjalnym profilu UFC Europe na instagramie pojawiła się już nawet grafika promująca walkę Anglika z Polakiem. Zainteresowani mogą się już także zapisać do tak zwanego 'alertu’, który powiadomi was kiedy dostępne będą bilety na to wydarzenie. Rejestracji możecie dokonać tutaj.

O pozostałych zestawieniach ogłoszonych na galę w Londynie możecie poczytać tutaj: Ogłoszono pierwszą walkę gali UFC w Londynie! oraz pod linkiem Ogłoszono trzy kolejne walki gali UFC w Londynie! Niepokonani zawodnicy w akcji!

Zostaw ocenę
0
1
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments