jan błachowicz po operacji wchodzę na kolejny etap

Jan Błachowicz po operacji: „Wchodzę na kolejny etap, chcę zrobić coś dużego dla siebie i dla was”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 marca 2024

Jan Błachowicz pomyślnie przeszedł operację drugiego barku. Teraz Cieszynian skupi się na rehabilitacji, a później rozpocznie przygotowania do powrotu do octagonu organizacji UFC.

Od kilku miesięcy było wiadomo, że Jan Błachowicz będzie musiał poddać się operacji obu barków. Niestety pierwotne plany legły w gruzach podczas pierwszej operacji, gdy okazało się, że zespół lekarski musiał poświęcić więcej pracy niż zakładano na „naprawę” pierwszego z barków.

W ten sposób Błachowicz musiał najpierw odzyskać siły i rozpocząć rehabilitację zoperowanego barku, a dopiero w ten weekend poddał się kolejnemu zabiegowi.

Na całe szczęście wygląda na to, że operacja się udała i teraz przed Jankiem długie tygodnie, które będzie musiał poświęcić na powrót do pełni sił. Dopiero później były mistrz UFC rozpocznie przygotowania do powrotu do octagonu UFC, który zapewne nie nastąpi wcześniej niż po wakacjach.

Jan Błachowicz zamieścił wpis na instagramie, w którym przekazał swoim kibicom dobre wieści.

– Dzień dobry! To będzie piękny dzień. Jak już byłem pod narkozą to dlaczego od razu nie przepłukać zatok?!? Taka opieka kompleksowa tylko w Centrum Medycznym MML. Czuję się naprawdę dobrze. Cieszę się na maxa, że mam ten proces już za sobą. I z tą energią wchodzę na kolejny etap! Jeszcze chce zrobić coś dużego. Dla siebie. Dla Was. Jeszcze raz wielkie dzięki dla całego zespołu MML! Jak w domu. Najlepiej. Miłego.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments