jan błachowicz mocno odpowiedział jonowi jonesowi czułem twój strach

Jan Błachowicz mocno odpowiedział Jonowi Jonesowi: Czułem twój strach nawet przez ocean!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 maja 2024

Jan Błachowicz zareagował na słowa Jona Jonesa, który wyśmiał Polaka. Błachowicz mocno odpowiedział mistrzowi UFC ponownie sugerując, że ten wystraszył się walki.

Dość niespodziewanie w ciągu dnia wybuchł konflikt między Janem Błachowiczem, a Jonem Jonesem. Polak jako pierwszy zaczepił mistrza kategorii ciężkiej kiedy w jednym z wywiadów powiedział, że Amerykanin bał się walczyć z zawodnikiem WCA Team.

Jon Jones zadrwił z Polaka i w niemiły sposób zareagował na słowa wypowiedziane przez Jana Błachowicza. Mistrz UFC napisał na twitterze:

Przysięgam, że on musi mieć szpiega w moim obozie. Jak inaczej mógłby się tego dowiedzieć? Zastanawiam się nad tym…

Na odpowiedź Jana Błachowicza nie trzeba było długo czekać. Były mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej mocno odpowiedział Jonowi Jonesowi.

Nie musiałem mieć żadnych szpiegów w twoim teamie. Czułem twój strach nawet przez ocean!

Wkrótce zapewne przekonamy się czy cała sytuacja skończy się jedynie wyłącznie na wymianie zdań w sieci czy też może w przyszłości pojawią się szanse na potyczkę Jones vs Błachowicz. Póki co jednak na ten moment wydaje się, że obaj zawodnicy powinni skupić się na rehabilitacji, powrocie do zdrowia i mocnych treningach, gdyż obaj szykują się do powrotu do octagonu po ciężkich kontuzjach i operacjach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments