jamahal hill wskazał zawodnika który może pokonać alexa pereirę

Jamahal Hill wskazał zawodnika, który może pokonać Alexa Pereirę

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 kwietnia 2024

Jamahal Hill po porażce przez nokaut nie przestaje wypowiadać się na temat Alexa Pereiry. Tym razem Amerykanin wskazał zawodnika, który może pokonać Alexa Pereirę.

Jamahal Hill po porażce z Alexem Pereirą przyjął już wszystkie możliwe narracje. Amerykanin, a to narzekał na sędziego, następnie uważał, że Poatan zbliżył się do niego w momencie, gdy Herb Dean chciał zastopować pojedynek, by ostatecznie pogratulować Brazylijczykowi wygranej.

Temar Pereiry wciąż jednak nie schodzi z ust Amerykanina. Teraz Hill wskazał zawodnika organizacji UFC, który jego zdaniem powinien być kolejnym pretendentem. Jakby tego było mało zdaniem Hilla wymieniony przez niego Magomed Ankalaev ma wszelkie predyspozycje ku temu by pokonać Pereirę.

– Myślę, że Ankalaev powinien być następny. Alex Pereira nie radzi sobie dobrze z zawodnikami leworęcznymi, a Magomed jest leworęczny. Magomed ma też po swojej stronie mocny grappling. Dobrze radzi sobie w stójce i potrafi odpowiednio pracować na nogach. Z wymienionych powodów raczej faworyzowałbym Magomeda w walce z Pereirą.

Póki co ani matchmakerzy organizacji ani Dana White nie wspominali o możliwości zorganizowania takiego starcia. Ponad to w jednym z wywiadów Pereira przekazał, że planuje powrót do startów najwcześniej w październiku.

Kto wygrałby walkę Alex Pereira vs Magomed Ankalaev?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments