Igor Michaliszyn KSW

Igor Michaliszyn zawalczy na jednej z wakacyjnych gal KSW?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 czerwca 2023

Wiele wskazuje na to, że niepokonany od ponad 3 lat Igor Michaliszyn zawalczy na jednej z wakacyjnych gal KSW. Przesłanki ku temu można znaleźć na profilach zawodnika w mediach społecznościowych.

Od gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym minęło już sporo czasu i poznajemy coraz więcej szczegółów na temat dwóch wakacyjnych gal federacji. Gala KSW 84 odbędzie się 15 lipca w Gdyni, a dedykowany artykuł na temat walki wieczoru tego wydarzenia znajdziecie tutaj. Phil de Fries vs. Szymon Bajor na KSW 84!

Znamy już także nazwisko jednego z bohaterów walki wieczoru gali KSW 85. Ten event odbędzie się 19 sierpnia w Nowym Sączu i przed własną publicznością w walce wieczoru zaprezentuje się Robert Ruchała. Gala KSW 85 oficjalnie potwierdzona!

Wiele wskazuje na to, że Igor Michaliszyn legitymujący się serią pięciu kolejnych zwycięstw zawalczy na jednej z wakacyjnych gal federacji KSW. Zawodnik zamieścił w social mediach kilka wpisów prezentujących treningi biegowe nad polskim morzem, a pod jednym z nich dodał dopisek:

„ps: data i miejsce znane”

W ten sposób zawodnik zasugerował, że zna już termin powrotu do okrągłej klatki federacji KSW. Wkrótce przekonamy się czy Michaliszyna czeka starcie o status pretendenta czy też otrzyma już teraz możliwość konfrontacji z Adrianem Bartosińskim, niepokonanym mistrzem kategorii półśredniej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments