Robert Ruchała KSW 80

KSW oficjalnie potwierdza galę KSW 85 w Nowym Sączu. Robert Ruchała w walce wieczoru.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 czerwca 2023

Ponad tydzień temu informowaliśmy was o tym, że Robert Ruchała ujawnił datę oraz lokalizację drugiej z wakacyjnych gal federacji KSW. Dziś organizacja prowadzona przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego oficjalnie potwierdziła te informacje.

4 czerwca po raz pierwszy informowaliśmy was o gali KSW 85 po tym jak Robert Ruchała zamieścił grafikę zapowiadającą galę. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. KSW 85: Robert Ruchała w walce wieczoru! Zawodnik zawalczy przed własną publicznością!

Organizacja KSWRobert Ruchała (9-0, 1 KO, 3 Sub) wracają do Nowego Sącza. Gala KSW 85 odbędzie się 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego, gdzie przed własną publicznością tymczasowy czempion kategorii piórkowej stanie do kolejnego starcia mistrzowskiego.

Robert Ruchała po raz drugi w karierze będzie miał okazję zawalczyć w swoim rodzinnym mieście. W ostatnim pojedynku stoczonym z Nowym Sączu reprezentant Grapplingu Kraków pokonał w emocjonującej konfrontacji doświadczonego Damiana Stasiaka.

Walka ta została wybrana najlepszym pojedynkiem gali KSW 75 i otworzyła Robertowi drzwi do starcia o pas, do którego doszło w marcu roku 2023. Robert stanął do rywalizacji z Lom-Alim Eskievem, pokonał go na mistrzowskim dystansie i zdobył tymczasowy pas wagi piórkowej. Konfrontacja ta również została wybrana najlepszym pojedynkiem wieczoru.

Robert Ruchała idzie jak burza przez świat MMA i do dziś pozostaje niepokonany. 25-latek z Nowego Sącza ma na koncie dziewięć zwycięskich pojedynków. Sześć z nich stoczył walcząc dla organizacji KSW.

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments