Chuzhigaev krytykuje Gnidko przed KSW 85

Ibragim Chuzhigaev krytykuje Bohdana Gnidko przed KSW 85: „Nie zasługuje na walkę o pas. Kogo z czołówki pokonał?”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 sierpnia 2023

Ibragim Chuzhigaev, mistrz federacji KSW w kategorii półciężkiej wypowiedział się dość krytycznie na temat Bohdana Gnidko. Chuzhigaev poddał w wątpliwość fakt, że Ukrainiec otrzyma szansę walki o pas mistrzowski na KSW 85. Według Ibragima Bohdan nie zasłużył na ten pojedynek.

Ibragim Chuzhigaev trafił do federacji KSW po serii sześciu zwycięstw odniesionych na dużych galach za naszą wschodnią granicą. Chuzhigaev na dzień dobry mierzył się z niezwykle trudnym zadaniem, gdyż zestawiono go wtedy z Tomaszem Narkunem, który w tamtym czasie był niepokonany w dywizji półciężkiej od sześciu lat.

Chuzhigaev wywalczył mistrzowskie trofeum, a następnie obronił pas w pięciorundowym boju z Ivanem Erslanem. Teraz na gali KSW 85 w Nowym Sączu zawodnik, który regularnie trenuje w Arrachionie Olsztyn oraz sparuje w WCA stanie do kolejnej obrony pasa kategorii do 93 kilogramów.

Nim przejdziemy do wypowiedzi Ibragima Chuzhigaeva, prezentujemy kursy na walkę Chuzhigaev vs. Gnidko oraz przypominamy gdzie można obstawić galę KSW 85 oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez KSW.

KSW 85: Chuzhigaev vs. Gnidko – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest panujący mistrz, Ibragim Chuzhigaev. Mimo to kursy nie odbiegają znacznie od siebie i wydaje się, że wraz z upływem czasu będą jeszcze bardziej zbliżone.

Kurs na wygraną Ibragima Chuzhigaeva ustalono na poziomie 1.50 natomiast kurs na zwycięstwo Bohdana Gnidko wynosi 2.45.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

Ibragim Chuzhigaev krytykuje Bohdana Gnidko przed KSW 85

Ibragim Chuzhigaev skrytykował Bohdana Gnidko. Mistrz uważa, że Gnidko nie pokonał żadnego mocnego zawodnika i nie zasłużył na walkę o pas mistrzowski.

„Spójrzcie z kim mierzyłem się w swoich ostatnich walkach. Wydaje mi się, że pokonałem dwóch najmocniejszych gości w swojej kategorii. Bohdan nie zasługuje na walkę o pas. Kogo z czołówki on pokonał? Najmocniejszy był Kijańczuk, ale on chyba już jest u schyłku swojej kariery. Bohdan, to młody chłopak. Jeszcze niesprawdzony. Jeśli chodzi o walki, potrzebuje jeszcze doświadczenia. Niby wszystkie swoje 10 pojedynków skończył przed czasem, ale nie miał jeszcze trudnej walki. Dlatego będę go musiał wciągnąć na głęboką wodę. Jestem pewien, że wygram z Bohdanem. Wiem na pewno, że tak się stanie. Trzeba będzie ujarzmić młodego chłopaka, który będzie próbował wykorzystać swoją szansę.”

Nie oznacza to jednak, że Chuzhigaev nie znajduje mocnych stron w osobie Ukraińca, wręcz przeciwnie. Ibragim wskazał trzy najmocniejsze cechy rywala:

„Trzy najmocniejsze zalety Bohdana to z pewnością młodość, z której wynika impulsywność, a trzecią cechą jest dążenie do skończenia walki przed czasem.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments