henry cejudo atakuje meraba dvalishviliego ufc cię zwolni

Henry Cejudo atakuje Dvalishviliego: „UFC cię zwolni bo nie chcesz walczyć ze swoim chłopakiem Sterlingiem”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 października 2023

Henry Cejudo wypowiedział się na łamach swojego kanału youtube na temat Meraba Dvalishviliego. Cejudo zaatakował Gruzina i zasugerował, że grozi mu nawet zwolnienie z UFC. Według byłego podwójnego mistrza UFC Merab może stracić pracę ponieważ nie chce walczyć z Aljamainem Sterlingiem. Cejudo zasugerował, że Dvalishvili i Sterling są parą.

Henry Cejudo zamieścił na swoim kanale na platformie youtube długi materiał video poświęcony Merabowi Dvalishvilemu. Zapaśnik z Arizony zaatakował słownie czołowego zawodnika dywizji koguciej. Były podwójny mistrz organizacji UFC uważa, że Dvalishvili wybiera sobie oponentów i nastawił się na czekanie na rozstrzygnięcie w walce Sean O’Malley vs. Marlon Vera 2.

Na samym początku wypowiedzi Cejudo powiedział, że Dvalishvili zostanie przez UFC pominięty w rozgrywce o najwyższe cele:

„Merab myślisz, że co UFC zrobi? Oczywiście pominą cię. Jeśli będziesz wstrzymywał to ostatecznie na tym stracisz, będziesz niczym wydmuszka, zostaniesz po prostu następną osobą w kolejce. Zrobiłeś coś co powinno sprawić, że Sean O’Malley wyzwie cię do walki o pas? No i…? On dalej kontynuuje atakowanie Chito Very. Nikt się tobą nie interesuje, to nie jest tak, że Sean czy Dana White pewnego dnia się obudzą i powiedzą: 'Hej, zaszły pewne zmiany i jesteś wygranym loterii, zawalczysz o pas.'”

Henry Cejudo sugeruje, że zawalczyłby z przyjacielem o pas

W dalszej części wypowiedzi były podwójny mistrz UFC i złoty medalista olimpijski w zapasach powiedział, że przyjąłby walkę z przyjacielem jeśli byłoby to starcie rangi mistrzowskiej:

„Jesteście takimi kumplami z Aljamainem Sterlingiem, że jesteś niczym wtyczka w jego dupie. Nie rozumiem tego, a jak myślisz co na ten temat sądzi Dana White? Ja walczyłbym z przyjacielem o pas mistrzowski. Mogę bić się z każdym jeśli stawką jest mistrzowski tytuł.”

Cejudo do Meraba Dvalishviliego – UFC cię zwolni!

Na sam koniec Henry Cejudo podsumował swoją wypowiedź sugerując, że wkrótce pojawią się inni pretendenci, którzy będą wygrywali walki i po prostu przeskoczą Gruzina w rankingu UFC, a do organizacji mogą dołączyć kolejni utalentowani fighterzy, którzy także nie będą się lenić, tylko szybko piąć w górę. Zawodnik z Phoenix w swoim stylu zasugerował nawet, że Dvalishvili i Sterling są parą.

„Przyjdzie Umar Nurmagomedov, będzie Cory Sandhagen, zobaczysz Merab myślisz, że co się stanie? Zaczniesz lecieć w dół w rankingu. Wszystko przez to, że nie chcesz walczyć ze swoim chłopakiem Aljamainem Sterlingiem. UFC cię zwolni. To jest kolejna rzecz, której powinieneś się przyjrzeć i nad którą musisz się zastanowić. Nie masz żadnej wartości poza tym co prezentujesz w octagonie. Wygrywasz z ludźmi przez decyzje, bazujesz na zapasach. Nie nokautujesz i nie poddajesz rywali, nie jesteś spektakularnym zawodnikiem, to nie pasuje UFC. Zobacz nawet szykowali się do zwolnienia Colby’ego Covingtona bo nie walczył przez długi czas i jeśli się bił to miał same decyzje. Nie doprowadź się do tej sytuacji. Nie tylko wstrzymujesz dywizję przez swoje zachowanie, ale tak naprawdę sam sobie szkodzisz, tak jest robisz sobie krzywdę.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments