gromda 15 don diego vs goat limitowana pula biletów mateusz kubiszyn łukasz parobiec

GROMDA 15: Don Diego vs. GOAT – limitowana pula biletów w sprzedaży! Zobacz na żywo walkę Mateusz Kubiszyn – Łukasz Parobiec!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 października 2023

Organizacja GROMDA udostępniła limitowaną pulę biletów na galę GROMDA 15: Don Diego vs. GOAT. Jeśli chcesz zobaczyć na żywo walkę Mateusz Kubiszyn – Łukasz Parobiec musisz się pospieszyć, gdyż do ogólnodostępnej sprzedaży trafiło naprawdę niewiele wejściówek.

Wczoraj organizacja GROMDA ogłosiła walkę wieczoru gali GROMDA 15: Podziemny Krąg. W ringu zmierzą się Don Diego i GOAT. Jeśli chcesz zobaczyć to starcie na żywo to możesz skorzystać z wyjątkowej szansy zakupu biletów.

Organizacja GROMDA udostępniła dziś limitowaną pulę biletów na pojedynek Mateusz Kubiszyn – Łukasz Parobiec. Starcie mistrzowskie zapowiada się niesamowicie jednak tylko nieliczni będą mieli okazję zobaczyć je z bliska. Nie zwlekaj i zakup wejściówkę już teraz!

Transmisja z GROMDA 15 odbędzie się 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Limitowana pula biletów na to wydarzenie jest dostępna w serwisie eBilet.pl.

Dostęp PPV – GROMDA 15: Podziemny Krąg!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments