Hit na GROMDA 15! Don Diego zmierzy się Parobcem!

S
0
Opublikowano: 17 października 2023

Organizacja GROMDA potwierdziła hitowe starcie o pas! Mateusz „Don Diego” Kubiszyn przystąpi do pierwszej obrony już w grudniu, a jego rywalem będzie Łukasz „GOAT” Parobiec.

Kolejna gala walk na gołe pięści GROMDA 15 odbędzie się już 1 grudnia tego roku. Mariusz Grabowski ponownie zaprosi wszystkich do Pionek, gdzie dojdzie do niezwykle emocjonującego widowiska. Dziś dowiedzieliśmy się też, że uświetni ją walka o pas!

Mateusz Kubiszyn przed kilkoma miesiącami zmierzył się z Bartłomiejem Domalikiem. „Balboa” stawiał opór, ale „Don Diego” niemiłosiernie obijał go przez 4 rundy, aż zwyciężył przez poddanie narożnika w 5. nielimitowanej czasowo rundzie. Rzeszowski bijok niemal od razu zaznaczył, z kim będzie chciał zmierzyć się w kolejnej walce.

Łukasz Parobiec miał znakomitą serię 6. kolejnych zwycięstw z rzędu, aż nie rozbił go „Balboa”. „GOAT” podniósł się po tym jednak szybko kończąc „French Vikinga”. W kolejnej walce zmierzył się z wielkokrotnym mistrzem z Wielkiej Brytanii, którego również znokautował już w 1. rundzie.

Teraz panowie spotkają się w walce wieczoru GROMDA 15. Czy „Don Diego” ulegnie „GOAT-owi”? Czy Parobiec zdetronizuje Kubiszyna? Przekonamy się już 1 grudnia!

Kto wygra walkę na GROMDA 15?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments