GROMDA 14 Scarface dał Taeddy;'emu brutalną lekcję pokory video

GROMDA 14: Scarface dał Taeddy’emu brutalną lekcję pokory! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 września 2023

W bardzo interesującym zestawieniu gali GROMDA 14 zmierzyli się Scarface oraz Taeddy. Pojedynek ten miał dodatkowo podnieść rangę eventu oraz dać chwilę oddechu zawodnikom turniejowym. Jaki był wynik walki Scarface vs. Taeddy?

Trwa gala GROMDA 14: Prawo Ulicy! Wydarzenie tradycyjnie rozpoczęło się od walk turniejowych. Teraz czas na kolejny extra fight, który zapowiada się niezwykle interesująco po tym do czego doszło między zawodnikami w trakcie face-offu!

W ringu GROMDY zmierzą się bitni GROMDZIARZE: Scarface oraz Taeddy! Pojedynek ten jest dodatkową atrakcją dla wszystkich fanów walk na gołe pięści, którzy postanowili spędzić piątkowy wieczór przed telewizorem lub komputerem oglądając kolejne wydarzenie zorganizowane przez organizację GROMDA!

GROMDA 14 – gdzie oglądać? KUP PPV

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Do ringu ponownie wejdą najtwardsi GROMDZIARZESavageGOATVASYLScarface i Taeddy! Na gali GROMDA 14 zadebiutują także nowi zawodnicy – Luke AtkinManiu i Koala.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

gromda 14 prawo ulicy PPV

GROMDA 14: Scarface vs. Taeddy – relacja, wynik walki

Czas na kolejny extra fight! Scarface vs. Taeddy! Bardzo szybko w rywala wchodzi Scarface gotowy do wymiany ciosów. Polak atakuje Niemca z furią! Po celnych ciosach Taeddy klinczuje. Taeddy ląduje na deskach jednak był to efekt popchnięcia a nie uderzenia. Dustin Rabiega jest już porozbijany. Sebastian Skiermański trafia pięknym lewym i Taeddy ląduje na deskach! Pod koniec pierwszej rundy Scarface ponownie trafia potężnym prawym i Rabiega pada na deski. Ciężko wstaje Taeddy, ale jednak dał rade się podnieść i gong kończy pierwszą odsłonę.

Scarface rusza bardzo dynamicznie, atakuje rywala i trafia. Taeddy klinczuje, po chwili mamy rozerwanie klinczu przez sędziego i wznowienie starcia. Sebastian Skiermański wbija się w rywala kolejnymi uderzeniami, a ten pada na deski. Narożnik Niemca rzucił ręcznik i jest po walce! Scarface dał Taeddy’emu brutalną lekcję pokory!

Wywiady po gali GROMDA 14:

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments