Taeddy odepchnął Scarface'a przed GROMDA 14

Taeddy odepchnął Scarface’a na face to face przed galą GROMDA 14! „Takie rzeczy to nie ma Gromdzie!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 września 2023

Taeddy odepchnął Scarface’a w trakcie face to face przed galą GROMDA 14! Scarface był wyraźnie oburzony zachowaniem rywala i skomentował sprawę sugerując, że w Gromdzie takie akcje nie powinny mieć miejsca!

Dziś odbyło się losowanie par turniejowych oraz ważenie przed galą GROMDA 14. Tradycyjnie także nie zabrakło spotkań twarzą w twarz przed walkami. Podczas jednego z face-offów niespodziewanie doszło do przepychanki.

Dustin „Taeddy” Rabiega odepchnął Sebastiana „Scarface’a” Skiermańskiego w tracie spotkania twarzą w twarz. Zawsze gotowy do walki weteran organizacji GROMDA nie był zadowolony z zachowania rywala!

Taeddy odepchnął Scarface’a przed GROMDA 14!

Nasz reporter Jaru Świątek porozmawiał ze Scarfacem po zajściu, które miało miejsce podczas face-to-face. Polak był wyraźnie oburzony zachowaniem Taeddy’ego!

„No co testosteron buzował, grzało tam było bardzo, bardzo, bardzo wnikliwe face to face. Zresztą no nie wiem czy to on mnie tak odebrał czy ja jego w każdym razie mam taki poker face jaki mam. Zawsze patrzę się swojemu przeciwnikowi głęboko w oczy bo uważam, że tego wymaga szacunek do drugiego wojownika, który podnosi ręce stając naprzeciwko ciebie. No i tak zaczął mnie troszkę miziać noskiem o nosek. Jakieś wykrzywianie głowy takie nonszalanckie no i w pewnym momencie dostawił mi czoło do czoła no to go odepchnąłem, pogroziłem mu paluszkiem. To nie FAME i inne takie organizacje które na tym bazują. Później podszedł, przeprosił zbił żółwia, nie wiem może go troszkę presja zjadła?”

GROMDA 14 – gdzie oglądać? KUP PPV

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Do ringu ponownie wejdą najtwardsi GROMDZIARZESavageGOATVASYLScarface i Taeddy! Na gali GROMDA 14 zadebiutują także nowi zawodnicy – Luke AtkinManiu i Koala.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

gromda 14 prawo ulicy PPV
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments