Gdzie oglądać CLOUT MMA 2 Omielańczuk vs. Załęcki? Transmisja

Gdzie oglądać CLOUT MMA 2: Omielańczuk vs. Załęcki? Transmisja

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 października 2023

W sobotę 28 października odbędzie się gala CLOUT MMA 2: Omielańczuk vs. Załęcki. W walce wieczoru gali w Płocku zmierzą się Daniel Omielańczuk i Denis Załęcki. Na gali dojdzie także do starcia Denis Labryga vs. Kamil Minda. Clout MMA 2 gdzie oglądać? Transmisja z Clout MMA 2.

Gala Clout MMA 2 odbędzie się w sobotę 28 października. Organizatorzy przygotowali masę interesujących zestawień na to wydarzenie. W walce wieczoru wielomiesięczny konflikt rozwiążą Daniel Omielańczuk i Denis Załęcki. Mimo, że pojedynek odbędzie się na zasadach boksu to zawodnicy założą rękawice do MMA.

W drugiej z walk wieczoru gali Clout MMA 2 w Płocku do klatki wejdą Denis Labryga i Kamil Minda. Między Labrygą, a Mindą także nie brakowało złej krwi. Co-main event gali Clout MMA 2 odbędzie się na zasadach K-1, a zawodnicy będą walczyli w małych rękawicach, tak zwanych piąstkówkach.

Inne ciekawe zestawienia drugiej gali Clout MMA to pojedynki: Tomasz Sarara vs. Dawid Załęcki, oraz Albert Sosnowski vs. Remi Gruchała. Dzisiejsza gala to wyjątkowe wydarzenie, na którym coś dla siebie znajdą zarówno kibie sportów walki, jak i fani freak fightów. To dziś bowiem dojdzie do zestawienia Najman vs, Lizak, gdzie różnica wagi wynosi ponad 40 kg!

Clout MMA 2 – gdzie oglądać?

Tradycyjnie przy okazji tak wielkiego wydarzenia kibice zadają pytanie gdzie oglądać galę. Przygotowaliśmy dla was komplet informacji, które pozwolą wam na spędzenie miłego wieczoru w towarzystwie transmisji z gali Clout MMA 2.

Gdzie oglądać Clout MMA 2? Stream online z wydarzenia będzie dostępna tylko i wyłącznie TUTAJ. Dostęp do transmisji nie jest darmowy. Koszt zakupu pakietu Basic (720p) wynosi – 34,99 zł. Za pakiet Premium, który gwarantuje dostęp do transmisji w jakości 1080p należy zapłacić – 39,99 zł.

Clout MMA 2 – transmisja

Niestety, ale stream PPV jest jedyną możliwością, by oglądać Clout MMA 2 na żywo. Transmisja za darmo obejmie jedynie początek gali oraz dwie walki, które obejrzycie za free. Pojedynki, jak Sarara vs. Załęcki, Labryga vs. Minda, czy Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki dostępne będą za opłatą.

Transmisja z gali Clout MMA 2 rozpocznie się o godzinie 20:00 w sobotę 28 października. W skład karty walk wejdzie maksymalnie dwanaście pojedynków. Ostateczna ilość walk w rozpisce będzie zależna od tego czy lekarze zezwolą na udział Marcina Najmana w walce z Adrianem Ciosem.

 • Data – 28 października, sobota.
 • Lokalizacja – Płock.
 • Ilość walk – 12.
 • Start transmisji Clout MMA 2 – 19:00, sobota 28 października
 • Transmisja i stream onlinehttps://cloutmma.tv

Jak wykupić PPV? Ile kosztuje?

Cena dostępu Pay-Per-View Clout MMA 2 zależy od kilku zmiennych. Pierwszą z nich jest wybrany pakiet. Basic jest tańszy (34,99 zł), ale oferuje stream w jakości 720p. O wiele lepszy obraz otrzymacie w wariancie Premium za 39,99 zł. Transmisja na żywo dostępna będzie w jakości HD 1080p, a dodatkowo zobaczyć LIVE możecie również Roast Room.

Drugą ze zmiennych jest sposób płatności za Clout MMA 2 PPV. Przy niektórych doliczona może zostać prowizja. Na cokolwiek się nie zdecydujecie czeka Was wieczór pełen fenomenalnych wrażeń! Początek gali Clout MMA 2 już dziś o godzinie 19:00.

Typy i kursy bukmacherskie

Całą kartę walk obstawicie wyłącznie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z kapitalnej promocji. Pierwszy zakład do 100 zł obstawią oni całkowicie bez ryzyka! To znaczy, że w przypadku wygranej zgarnąć można naprawdę dużą sumę. Przegrana oznacza zaś pełny zwrot! Sprawdźcie też nasze typy i kursy bukmacherskie na Clout MMA 2.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Zarejestruj się tutaj – otwarcie konta zajmuje 30 sekund.
 2. Za otwarcie konta zgarniasz 20 zł.
 3. Wpłać 100 zł i postaw dowolny kupon.
 4. Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje.
 5. przypadku przegranej otrzymujesz zwrot do 100 zł, który możesz z powrotem wypłacić!

Kliknij i zarejestruj się już teraz.

Clout MMA 2 – karta walk

Karta główna:

 • Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki – walka wieczoru
 • Marcin Najman vs. Adrian Cios – bonus fight
 • Denis Labryga vs. Kamil Minda – co-main event
 • Gosia Magical vs. Nikola Alokin
 • Tomasz Sarara vs. Dawid Załęcki
 • Albert Sosnowski vs. Remigiusz Gruchała
 • Rafał Borkowski vs. 10-ciu rywali
 • Marcin Najman vs. Piotr Lizakowski
 • Toni Chaplin vs. Marcin Gawroński
 • Katarzyna Alexander vs. Agnieszka Bobek
 • Konrad Karwat vs. Krzysztof Ferenc
 • Mariusz Sobczak vs. Błażej Skrzypek
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments