Tomasz Sarara zastąpił Le Bannera w walce z Załęckim! Francuz nie pojawi się na Clout MMA 2!

S
0
Opublikowano: 25 października 2023

Wszyscy, którzy spodziewali się, że Jerome Le Banner nie pojawi się na Clout MMA 2 mogło powiedzieć: a nie mówiłem? Francuz wycofał się z walki z Dawidem Załęckim, a jego miejsce zajął Tomasz Sarara!

Kibice oczekiwali, że tym razem pojedynek z udziałem legendy kickboxingu dojdzie do skutku. Le Banner w czasach świetności pokonywał inne ikony tej formuły. Mimo 53 lat wciąż jest aktywnym fighterem, ale swoich umiejętności nie zaprezentuje w Polsce.

Jak wcześniej kilkukrotnie przed planowanymi walkami z Marcinem Różalskim, tak i teraz Jerome Le Banner wycofał się z pojedynku. Tym samym pod znakiem zapytania stanął występ Dawida Załęckiego na Clout MMA 2. Federacja stanęła jednak na wysokości zadania i znalazła mu zastępstwo.

Tym samym do karty walk Clout MMA dołączył Tomasz Sarara. Krakowski kick-bokser jeszcze w sierpniu zadebiutował w organizacji, kiedy to pokonał na punkty Jaya Silvę. W międzyczasie zajął się tworzeniem własnej kickbokserskiej federacji Strike King. Jak poradzi sobie w starciu z „Crazym”?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments