FEN 48 Wójcik vs Wieczorek oficjalny trailer Jastrzębie-Zdrój

FEN 48: Wójcik vs. Wieczorek – trailer gali w Jastrzębiu-Zdroju [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 sierpnia 2023

Organizacja Fight Exclusive Night udostępniła oficjalny trailer gali FEN 48, która odbędzie się w piątek 18 sierpnia w Jastrzębiu-Zdroju. W walce wieczoru dojdzie do starcia Marcina Wójcika z Adamem Wieczorkiem. Będzie to zatem walka byłego zawodnika KSW z byłym zawodnikiem UFC.

Organizacja FEN przygotowała bardzo mocny main event na galę FEN 48 w Jastrzębiu-Zdroju. W walce wieczoru zmierzą się Marcin Wójcik i Adam Wieczorek. Obaj zawodnicy to uznane marki na polskim rynku MMA.

Marcin Wójcik z powodzeniem walczył na galach KSW i PFL natomiast Adam Wieczorek ma za sobą przeszłość w UFC, czyli najlepszej lidze MMA na świecie. Co ciekawe pojedynek Wójcik vs. Wieczorek nie będzie starciem mistrzowskim, a także zostanie rozegrany na dystansie trzech rund po 5 minut każda.

Nim przejdziemy do oficjalnego trailera gali w Jastrzębiu-Zdroju przypominamy gdzie możecie obstawiać galę FEN 48 oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez FEN.

FEN 48: Wójcik vs. Wieczorek – kursy bukmacherskie

Galę FEN 48: Wójcik vs. Wieczorek ostawisz u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest Marcin Wójcik na którego wygraną ustalono kurs 1.40. Zdecydowanie niżej wyceniono szansę Adama Wieczorka. Kurs na wygraną „Siwego” wynosi 2.68.

-=> Odbierz bonusy i obstaw walkę Wójcik vs. Wieczorek

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

FEN 48: Wójcik vs. Wieczorek – trailer gali

Organizacja Fight Exclusive Night udostępniła oficjalny trailer gali FEN 48, która odbędzie się w piątek 18 sierpnia w Jastrzębiu Zdroju. W walce wieczoru zmierzą się Marcin Wójcik i Adam Wieczorek.

FEN 48: Wójcik vs. Wieczorek – karta walk

Karta główna:

  • Marcin Wójcik vs. Adam Wieczorek – walka wieczoru
  • Łukasz Olech vs. Adam Biegański – co-main event
  • Wawrzyniec Bartnik vs. Mohamed Zarey
  • Gracjan Wyroślak vs. Patryk Marzec
  • Mateusz Olech vs. Marcin Kalata
  • Paweł Domin vs. Eryk Wałecki
  • Denis Dąbkowski vs. Patryk Mielniczuk – kickboxing
  • Tomasz Gołębiewski vs. Przemysław Kampa – walka semi-pro

FEN 48 – kursy bukmacherskie

Pełną listę kursów bukmacherskich na galę FEN 48 znajdziecie poniżej. By obstawić galę wystarczy kliknąć w obrazek poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments