FEN 47 Formela vs Akishev oficjalny trailer

FEN 47 – kontuzjowany Jan Ciepłowski wypada z karty walk. Oficjalny trailer gali! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 czerwca 2023

Kontuzjowany Jan Ciepłowski wypadł z rozpiski gali FEN 47 w Ostródzie. Organizacja zapowiedziała, że nie będzie szukać zastępstwa zatem karta walk „uszczupliła” się o jedno starcie. Zaprezentowano oficjalny trailer wydarzenia.

Jan Ciepłowski doznał urazu, który wykluczył go z udziału w gali FEN 47 w Ostródzie. Organizacja Fight Exclusive Night podjęła decyzję o tym, aby nie szukać nowego rywala dla Yakimenki i w konsekwencji karta walk uszczupliła się o jeden pojedynek.

Na gali FEN 47 w Ostródzie dojdzie do dwóch starć rangi mistrzowskiej. W grze będą pasy kategorii piórkowej i lekkiej. W walce wieczoru Kacper Formela zmierzy się z mocnym Kazachem Nurzhanem Akishevem. Reprezentant Mighty Bulls jest w tej chwili największą gwiazdą organizacji FEN i może to być jego ostatni pojedynek w FENie.

W co-main evencie Łukasz Charzewski stanie do obrony pasa dywizji lekkiej w pojedynku z Patrykiem Duńskim. To zestawienie zapowiada się niesamowicie i jesteśmy przekonani, że będzie pretendować do bonusu za miano walki wieczoru gali FEN 47.

FEN 47 – oficjalny trailer gali

Oficjalny trailer gali FEN 47 która odbędzie się 17 czerwca w Amfiteatrze w Ostródzie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments