Dyrektor sportowy KSW o Dricusie du Plessisie w UFC

Dyrektor KSW o Dricusie i transferach: „Nie będę przekonywał kibiców, że wiedziałem że to gość o potencjale na TOP 5 w UFC” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 06 lipca 2023

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy federacji KSW był gościem w studiu portalu FanSportu. Rysiewski odpowiadał na wiele pytań, a jedno z nich dotyczyło transferów nowych zawodników o potencjalne zbliżonym do fighterów pokroju Roberto Soldicia i Dricusa du Plessisa.

Wojsław Rysiewski poza pracą dyrektora sportowego zajmuje się także matchmakingiem. Rysiewski sprowadza nowych zawodników do federacji KSW, a także odpowiada za ustalanie konkretnych zestawień.

Dyrektor KSW był gościem w studiu FanSportu, gdzie został zapytany o to czy ma na oku zagranicznych zawodników o potencjale zbliżonym do Roberto Soldicia czy Dricusa du Plessisa. Oto co na ten temat odpowiedział Rysiewski, który rozwinął myśl i przyznał, że na radarze federacji znajduje się wielu zawodników.

Wojsław Rysiewski o transferach do KSW

„Tak z głowy żebym potrafił podać jedno nazwisko, które tak dobrze będzie sobie radzić jak Roberto Soldić w KSW czy Dricus du Plessis teraz w UFC, to pewnie nie. Jakby nie będę tutaj przekonywał kibiców, że ja wiedziałem, że jest to potencjalnie gość na TOP 5 w UFC. Nie miałem takiego przeświadczenia, że wiedziałem że to się na pewno wydarzy. Jest sporo zawodników, których mamy na radarze, ale to zawsze jest proces. Myślę, że nie ma takich tęgich głów, które potrafią na etapie zawodnika walczącego na mniejszych lokalnych galach powiedzieć, że to jest przyszły czołowy zawodnik na świecie.”

KSW 84 – gdzie obstawić galę?

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
1 rok temu

Co ty masz do powiedzenia. Nic