NEWSY

Dustin Poirier oficjalnie podpisał umowę na trylogię z Conorem McGregorem!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kilka chwil temu z Instagrama Ariela Helwainiego – dziennikarza ściśle współpracującej z UFC redakcji ESPN, mogliśmy się dowiedzieć że Dustin Poirier podpisał już umowę na trzecią walkę z Conorem McGregorem. Ich trylogia ma się ziścić 10 lipca podczas gali UFC 264, i prawdopodobnie będzie main eventem tejże gali.

Do ich pierwszej walki doszło w 2014 na gali UFC 178. Wówczas lepszy okazał się „The Notorious”, pokonując Amerykanina poprzez TKO przed upływem drugiej minuty pierwszej rundy. Po siedmiu latach Dana White postanowił ponownie ich zestawić, i przy okazji odbywającej się na Fight Island gali UFC 257 mogliśmy zobaczyć tę dwójkę ponownie razem w oktagonie UFC. Tym razem to „The Diamond” pokonał pierwszego „Double Champa” w historii UFC, zasypując go ciosami, zmuszając tym samym Herba Deana do przerwania walki w połowie drugiej rundy.

Do walki ma dojść już za nieco ponad trzy miesiące, aczkolwiek miejsce w którym samo widowisko nie jest jeszcze znane, a to głownie przez obostrzenia związane z aktualnie panującą pandemią Covid-19. Portal Sherdog.com pokusił się o wstępne spekulacje, i według nich ma to być znajdująca się w Nevadzie T-Mobile Arena, która jest w stanie pomieścić ponad 17 tysięcy widzów. Dobrze wiemy że UFC zaczyna robić gale z widownią już od kwietnia. Na galę UFC 261 mają oni zamiar wpuścić na VyStar Veterans Memorial Arena aż 15 tysięcy widzów. Sama hala znajduje się w Jacksonville, a dokładniej w stanie Floryda, która jakiś czas temu mocno poluźniła koronawiurosowe ograniczenia.

Comments are closed.