don diego wierzy w siebie przed walką z goatem

Don Diego wierzy w siebie przed walką z GOATEM – „Mnie nie da się znokautować” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 listopada 2023

Don Diego i GOAT zmierzą się w walce wieczoru gali GROMDA 15. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia. Co do powiedzenia mieli obaj zawodnicy przed pojedynkiem mistrzowskim?

Zarówno Mateusz Kubiszyn jak i Łukasz Parobiec mieli okazję ku temu by w formie „słownej solówki” szerzej wypowiedzieć się przed walką wieczoru gali GROMDA 15.

Popularny Don Diego nie wierzy w to, że GOAT będzie w stanie go znokautować. Kubiszyn uważa, że jedynym sposobem na wygraną Parobca jest sytuacja, w której Don Diego nie zostanie dopuszczony do dalszej walki przez lekarza.

Jedyną szansą „Goata” jest moja kontuzja, moja niezdolność do walki. Orzeczenie lekarza, a później sędziego, że nie jestem zdolny do walki. Druga opcja to po prostu zwykłe szczęście, zwykły fart. Może nawet przygotowana akcja, ale w to nie jestem w stanie uwierzyć, ani zwizualizować.

Don Diego uważa, że nie da się go znokautować, że nawet jeśli przeciwnicy trafiają idealnie to jest w stanie wstać i kontynuować pojedynek.

Mogę przyjąć ciosy, ale idąc w myśl, że mnie nie da się znokautować, więc tę tezę można wyrzucić. Jak to się mówi, nie ma ludzi o tytanowych szczękach, po prostu są źle trafieni. Chociaż „Balboa” trafił idealnie… Podniosłem się. Tylko szczęście albo niezdolność do walki.

Transmisja z gali GROMDA 15Don Diego vs. GOAT odbędzie się 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie na stronie GROMDA.tv. Dostęp do transmisji w systemie PPV kosztuje 34,99 zł.

GROMDA 15: Don Diego vs. GOAT

Organizacja GROMDA udostępniła rozszerzoną zapowiedź gali GROMDA 15: Podziemny Krąg. W walce wieczoru wydarzenia zmierzą się Don Diego i GOAT. Zobaczcie „solówkę” na słowa przed tym pojedynkiem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments