UFC 285 Dominick Cruz o Gane

Dominick Cruz o zaletach Ciryla Gane przed UFC 285

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 marca 2023

Dominick Cruz o zaletach Ciryla Gane przed UFC 285. Zawodnik UFC, aktualnie pracujący jako ekspert i analityk stacji ESPN wypowiedział się na temat zalet Ciryla Gane. Cruz wskazał także wady i braki Francuza.

Dominick Cruz w swoim ostatnim występie w sierpniu 2022 uległ Marlonowi Verze po KO w czwartej rundzie. Od tamtej pory wiele mówiło się o przejściu „Dominatora” na emeryturę jednak ten póki co nie potwierdził tych informacji.

Cruz cały czas jest jednak obecny „blisko” octagonu, gdyż pracuje jako analityk i ekspert dla stacji ESPN. Nie może zatem dziwić fakt, że Dominick przed UFC 285 przeanalizował mocne i słabe strony Ciryla Gane.

Gdzie oglądać i obstawiać Gamrot vs Turner?

Galę UFC 285 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Dominick Cruz o mocnych i słabych stronach Gane:

„Dobrze porusza się na nogach, schodzi do boku, kończy kombinacje kopnięciami. Gane robi to wszystko naturalnie. Jest bardzo sprytny, duży i ma spory zasięg ramion. Zwróćcie uwagę, że z takimi rywalami Jones zawsze miał problem w stójce. Przypomnijcie sobie pojedynek Jona z Alexandrem Gustafssonem. Problem pojawia się jak ze stójki przejdziemy do walki na chwyty. Ciryl po prostu nie ma grapplingu, nie ma szans by był w tym aspekcie lepszy od Jona Jonesa. Jeśli Jon przeniesie walkę do parteru to szybko uzyska dosiad albo porozbija Gane łokciami.”

Zostaw ocenę
0
0