Phil de Fries Szymon Bajor kursy bukmacherskie KSW 84

De Fries – Bajor: Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na KSW 84

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 lipca 2023

Prezentujemy typy i kursy bukmacherskie na walkę wieczoru gali KSW 84. W main evencie zmierzą się Phil de Fries i Szymon Bajor. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii ciężkiej.

Phil de Fries to mistrz kategorii ciężkiej, który zasiada na tronie królewskiej dywizji KSW od wielu lat. W swoim ostatnim występie na gali KSW 79 w czeskim Libercu, Anglik znokautował Amerykanina Todda Duffee’ego. De Fries może pochwalić się niesamowitą serią jedenastu kolejnych zwycięstw!

Szymon Bajor to zawodnik, który walczył na galach dużych organizacji MMA na całym świecie poczynając od startów w Polsce po występy w Rosji, Japonii czy na Wyspach Brytyjskich. Dla Rzeszowianina będzie to druga przygoda z KSW, wcześniej rozstał się z federacją na rzecz startów na galach Rizin.

Później po epizodzie w S-70 przez długie lata walczył w FEN by następnie zaliczyć jeden start w PFL. O zaskakującym odejściu Polaka z tej organizacji więcej pisaliśmy tutaj: Szymon Bajor odchodzi z PFL!

Bukmacherzy wystawili kursy na galę KSW 84 w Gdyni. Choć Phil de Fries jest ogromnym faworytem to nawet stawiając na Anglika można zarobić dobre pieniądze. Warto zatem dokładnie przyjrzeć się najciekawszym opcjom jakie daje nam do wyboru eFortuna.pl.

KSW 84: De Fries vs. Bajor – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

De Fries – Bajor: Typy na walkę wieczoru KSW 84

Wybierając wygraną Phila de Friesa przez poddanie możemy liczyć na wysoki kurs 3.50, decydując się na wytypowanie wygranej Anglika przez decyzję sędziów mamy do czynienia z jeszcze wyższym kursem, gdyż wynosi on, aż 5.00.

Ponieważ jest to kategoria ciężka o wyniku starcia może przesądzić jeden celny cios. Szymon Bajor jest wielkim underdogiem i kurs na wygraną Rzeszowianina przez nokaut wynosi aż 10.00. Puszczając kupon SOLO 50 zł na wygraną Bajora przez nokaut możemy zatem wygrać 440 zł.

KSW 84 – gdzie obstawić galę? Kursy i zakłady bukmacherskie

Walkę wieczoru gali KSW 84 oraz wszystkie pozostałe gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także bonusowe 10 do pierwszego depozytu. Pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawi się zupełnie bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, w przypadku przegranej bukmacher zwraca pieniądze na konto. Stawka drugiego zakładu wzrasta do 200 zł, a trzeciego do aż 300 zł, w tych przypadkach przy niepoprawnym wytypowaniu wyniku walk pieniądze także wrócą na konto gracza!

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 84!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments