dawid śmiełowski vs ramzan jembiev na ksw 90

Dawid Śmiełowski vs Ramzan Jembiev na XTB KSW 90! Zawodnicy zmieniają kategorię wagową!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 listopada 2023

Federacja KSW ogłosiła, że Dawid Śmiełowski i Ramzan Jembiev zmierzą się 20 stycznia na gali XTB KSW 90 w Warszawie. Zawodnicy zmienią kategorię wagową i zawalczą w limicie dywizji lekkiej.

Gala XTB KSW 90 przyniesie ekscytujące starcie dwóch efektownie walczących zawodników. Wygrywający wszystkie walki przed czasem Dawid Śmiełowski (10-1) zmierzy się z będącym na fali pięciu tryumfów z rzędu Francuzem, Ramzanem Jembievem (5-1). Pojedynku zakontraktowany w wadze lekkiej odbędzie się 20 stycznia na COS Torwar w Warszawie.

Dawid Śmiełowski słynie z efektownego stylu walki, co od roku 2022 prezentuje w klatce KSW. Debiutując w organizacji znokautował Filipa Pejicia, a w drugiej walce posłał na deski Patryka Kaczmarczyka. Pierwszy bój Dawida został wybrany najlepszą walką wieczoru, a w drugim Śmiełowski zdobył bonus za najlepszy nokaut.

W ostatniej walce popularny „Królik” starł się z Lom-Alim Eskievem i musiał uznać jego wyższość w klatce. Była to pierwsza przegrana w karierze Dawida, który ma na swoim koncie dziesięć zawodowych tryumfów. Śmiełowski wszystkie dotychczasowe wygrane zdobył przed czasem, a pięć zanotował już w pierwszej rundzie.

24-letni Ramzan Jembiev ma za sobą dwie walki w KSW. Debiutując w okrągłej klatce na gali KSW 79 w efektownym stylu znokautował Murilo Delfino. Nokaut został wybrany najlepszym skończeniem wieczoru, a video z tej akcji błyskawicznie podbiło media społecznościowe.

W drugiej walce stanął do rywalizacji z Fabianem Łuczakiem i poddał go w pierwszej rundzie walki. Jembiev bywa nazywany cudownym dzieckiem klubu Atch Academy, w którym trenuje razem z Salahdine’em Parnasse’em, mistrzem KSW wagi piórkowej i lekkiej. Aktualnie Ramzan jest na fali pięciu wygranych z rzędu, z których cztery zdobył przed czasem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments