darren till

Darren Till uważa, że Alex Pereira bije równie mocno co Anthony Johnson

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 listopada 2022

Darren Till przyznał, że zaimponowała mu siła jaką Alex Pereira zademonstrował w starciu z Israelem Adesanyą. Anglik uważa, że siła ciosu Brazylijczyka jest porównywalna z potworną siłą uderzenia prezentowaną przez Anthony’ego Johnsona.

Till miał okazję na rozmowę z Michaelem Bispingiem, byłym mistrzem UFC w kategorii średniej, który aktualnie pracuje jako ekspert i komentator w trakcie gal UFC, a także prowadzi własny podcast „Believe You Me”.

Oto co Till powiedział w trakcie rozmowy z „Hrabią”.

„Myślę, że Pereira to wielki, silny, masywny i wolny zawodnik kategorii średniej. On naprawdę jest wolny, w przeciwieństwie do innych zawodników nie bazuje na szybkości, jednak mój Boże jego siłą jest nieprawdopodobna. Myślę, ze tacy zawodnicy jak ja czy Israel Adesanya są dwa, może nawet trzy razy szybsi od Alexa, jednak w przypadku Brazylijczyka wystarczy po prostu, że cię trafi i jest po zabawie.”

Zawodnik trenujący w szwedzkim All Stars szybko znalazł odpowiednią osobę, do której zdecydował się porównać Pereirę, mowa oczywiście o zmarłym niedawno Anthonym Johnsonie.

Siła ciosu Pereiry jest na poziomie uderzeń Anthony’ego Johnsona.

„Alex jest jak, wiecie nie chciałbym naprawdę wymieniać tego imienia, gdyż to bardzo smutny czas, ale powiem to… Pereira jest niczym świętej pamięci Anthony Johnson. Moje kondolencje dla całej rodziny, przepraszam, ze wymieniam Rumble jednak uważam, że to jest naprawdę najlepszy przykład i najlepsze porównanie dlatego, że w przypadku Johnsona było tak, że wystarczyło aby jego uderzenie prześliznęło się po twojej głowie, aby musnął cię częścią pięści i było pozamiatane, pewny nokaut. Pereira to zawodnik, który dysponuje równie wielką siłą.”

Zostaw ocenę
1
0